Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E3 Flasher İle Birden Fazla PS3'ü Downgrade Etme Yöntemi

• Yeni Üye

Teşekkür Et
    0
    2 Konusuna 2 Teşekkür Almış

Dwngrd

peki 3.55 dusurulen cıhazda E3 Flasher kalıyor mu .. yoksa dusurdukten sonra sokuluyor mu ? yanı ılerde oldu ya bı şekilde ust versıyona yanlıskla gecılırse tekrar cıhazı sokup parcalamadan yapabilirmiyiz...

Alıntı khalkedon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kratos123 selamlar,

Evet yapıyoruz. Fiyatı 100 TL. İlan açamadım henüz kendi satış bölümümüze. En geç yarın açmış oluruz umarım.

• Yeni Üye

Teşekkür Et
    5
    0 Konusuna 0 Teşekkür Almış
    Benim bir sorum daha olcak downgrade sonrasi multiman deki yüklü oyunlar siliniyormu

• Yeni Üye

Teşekkür Et
    0
    2 Konusuna 2 Teşekkür Almış

e3

ama e3 flasher uzerınde ıkendemı 100l...

Alıntı endera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki 3.55 dusurulen cıhazda E3 Flasher kalıyor mu .. yoksa dusurdukten sonra sokuluyor mu ? yanı ılerde oldu ya bı şekilde ust versıyona yanlıskla gecılırse tekrar cıhazı sokup parcalamadan yapabilirmiyiz...

• Üye

Teşekkür Et
    748
    1.437 Konusuna 4.420 Teşekkür Almış
    Alıntı Kratos123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bir sorum daha olcak downgrade sonrasi multiman deki yüklü oyunlar siliniyormu
    Kratos123 selamlar,

Silinmeyen bir yöntemini keşfettik, istenilirse silinmez.

Alıntı endera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama e3 flasher uzerınde ıkendemı 100l...
    Endera selamlar,

Sadece downgrade işlemi 100 TL. Flasher aparatı verilmiyor.

5. khalkedon Bu Konu İçin Teşekkür Edenler Listesi

Kratos123 (14-04-2012)

• Yeni Üye

Teşekkür Et
    0
    10 Konusuna 11 Teşekkür Almış
    Meraba serbülent bey yardımınıza ihtiyacım var ücreti neyse alıcam e3 flasher acil lazım bana yardımcı olurmusunuz

• Üye

Teşekkür Et
    748
    Alıntı outcast65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meraba serbülent bey yardımınıza ihtiyacım var ücreti neyse alıcam e3 flasher acil lazım bana yardımcı olurmusunuz

Merhabalar,

Şu anda elimde fazladan E3 flasher yok hepsini dağıtmış durumdayım. İstek doğrultusunda getirme şansımız var, ancak getirtmek pahalıya maal oluyor. Normalde çok ucuza satılıyor artık ama bana dolaylı yollardan geldiğinden ötürü pahalıya maal oluyor. Eğer istrseniz 2 hafta içinde getirtebiliyorum ve fiyat 150 TL. Sizin için uygunsa getirtebilirim. (E-sata station dahil değildir o zaman getirmek neredeyse imkansız oluyor).

• Yeni Üye

Teşekkür Et
    0
    10 Konusuna 11 Teşekkür Almış
    Merhabalar,

Şu anda elimde fazladan E3 flasher yok hepsini dağıtmış durumdayım. İstek doğrultusunda getirme şansımız var, ancak getirtmek pahalıya maal oluyor. Normalde çok ucuza satılıyor artık ama bana dolaylı yollardan geldiğinden ötürü pahalıya maal oluyor. Eğer istrseniz 2 hafta içinde getirtebiliyorum ve fiyat 150 TL. Sizin için uygunsa getirtebilirim. (E-sata station dahil değildir o zaman getirmek neredeyse imkansız oluyor).
    Tamam bana uyar 2 kesinlikle alıcam 1 tane getittirin size zahmet olmaz ise şimdiden teşekkürler serbülent bey

• Yeni Üye

Teşekkür Et
    0
    4.11 den 4.55 e düşüren varmıdır flash sırasında 3. pimi kaldırıp starta bastığım 1. 4. 5. ışık lar sürekli yanıp sürüyor hiç bir şekilde flashlama olmuyor? acaba sorun 4.11 ollduğu içinmi sürüm

• Üye

Teşekkür Et
    748
    Alıntı whelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.11 den 4.55 e düşüren varmıdır flash sırasında 3. pimi kaldırıp starta bastığım 1. 4. 5. ışık lar sürekli yanıp sürüyor hiç bir şekilde flashlama olmuyor? acaba sorun 4.11 ollduğu içinmi sürüm

Whelman merhabalar,

Error code listesinde 1. 4. 5. yer almıyor. Acaba 1. 5. 6. olabilir mi? Çünkü en çok yaygın alınan hata kodlaması bu olur genelde.

Eğer gerektiği şekilde micro sd kart içine doğru dosyaları attığınızdan eminseniz, ışık yanıp sönme problemi alıyorsanız bunun en büyük ve asıl sebebi flex kablonun tam oturtulmamış olmasından kaynaklanıyordur. Bunun başka hiç bir sebebi olamaz (tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunları).

Nor flash üzerine taktığınız flex kablosunun başlığının üzerine sert süngersi bir destek koyun. Çok fazla yoğun olmasın yoksa fazla basıçtan hem nor flash'ın bacaklarına hem de flex kablonun başlığının esnekliğinin kaybolmasına neden olursunuz. Destek için asla sert cisimler kullanmayınız. Anlatım video'larınde slim modelde sert sünger yapıldığı gösterilmiyor fakat slim model içinde yapmanız iyi olacaktır. Lütfen bir de fat kasa için hazırlanmış video'yu izleyin. Ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır (flex kablosunun başlığı üzerine sünger koyulduğu bölüm).

• Yeni Üye

Teşekkür Et
    0
    Whelman merhabalar,

Error code listesinde 1. 4. 5. yer almıyor. Acaba 1. 5. 6. olabilir mi? Çünkü en çok yaygın alınan hata kodlaması bu olur genelde.

Eğer gerektiği şekilde micro sd kart içine doğru dosyaları attığınızdan eminseniz, ışık yanıp sönme problemi alıyorsanız bunun en büyük ve asıl sebebi flex kablonun tam oturtulmamış olmasından kaynaklanıyordur. Bunun başka hiç bir sebebi olamaz (tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunları).

Nor flash üzerine taktığınız flex kablosunun başlığının üzerine sert süngersi bir destek koyun. Çok fazla yoğun olmasın yoksa fazla basıçtan hem nor flash'ın bacaklarına hem de flex kablonun başlığının esnekliğinin kaybolmasına neden olursunuz. Destek için asla sert cisimler kullanmayınız. Anlatım video'larınde slim modelde sert sünger yapıldığı gösterilmiyor fakat slim model içinde yapmanız iyi olacaktır. Lütfen bir de fat kasa için hazırlanmış video'yu izleyin. Ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır (flex kablosunun başlığı üzerine sünger koyulduğu bölüm).
    evet 1. 5. 6. ydı yanlış yazdım evet fat video hiç izlemedim büyük ihtimalle dediğiniz sebebdendir eve gidince deniyecem fakat arkadaaşın ps3 ü sökerken fanın soketi elimizde kaldı fan çalışmıyor şuan bunu nasıl yaptırcaz biz izmirdeyiz.?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler