1.8 hen netflix ?

2. el cep telefonu alıyoruz

grumis

Katılımcı Üye
merhabalar..uzun süredir 1.8 hen'i sorunsuz kullanıyodum..fakat iki gündür netflix açılmıyor..fifa 18'de de kariyer modunda maç başlamıyo...daha önce bu sorunlarla karşılaşan oldu mu? yardım ederseniz sevinirim..

• Beğen
Tepkiler: D86

grumis

Katılımcı Üye
sorun devam etmekte..

grumis

Katılımcı Üye
herkeste sorunsuz çalışıyor herhalde !

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
merhabalar..uzun süredir 1.8 hen'i sorunsuz kullanıyodum..fakat iki gündür netflix açılmıyor..fifa 18'de de kariyer modunda maç başlamıyo...daha önce bu sorunlarla karşılaşan oldu mu? yardım ederseniz sevinirim..
Fifada bende de yapıyordu, vortex hem kullan yanlız formatlayıp kurman gerekebilir hata devam ederse.

grumis

Katılımcı Üye
fifa problemi halloldu hocam,. netflix bir türlü açılmıyor..

grumis

Katılımcı Üye
fifada maç başlamıyodu..kariyer modunda takvimi birkaç gün ileri aldım düzeldi..netflix hiç açılmıyo.netflix yazısı geliyo,orada takılıyo..bir çok kez sildim yeniden yükledim. fix'li sürümünü denedim gene olmadı.

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
fifada maç başlamıyodu..kariyer modunda takvimi birkaç gün ileri aldım düzeldi..netflix hiç açılmıyo.netflix yazısı geliyo,orada takılıyo..bir çok kez sildim yeniden yükledim. fix'li sürümünü denedim gene olmadı.
Valla dostum pcden girebiliyorsan netflixe ps4 cacheleri temizle ya da netflx verilerini...

grumis

Katılımcı Üye
nasıl temizlenir bilmiyorum..

2. el cep telefonu alıyoruz