Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

NINTENDO 3DS REHBER 3DS CFW Yükleme (11.11 Güncel Sürüm İçin)

2. el cep telefonu alıyoruz

yusufkesers

Katılımcı Üye
13 Tem 2019
6
1
Merhaba ben bir önceki sürüm ile cfw yapmıştım ,şimdi konsolu son sürüme güncellesem acaba sorun çıkarmı ?

sercancitil5150

Katılımcı Üye
18 Ağu 2019
5
1
japonca menüde bir sorun yaşadım şuan konsolumun power tuşuna bastığımda mavi ışık anında yanıp sönüyor sd kartım da boş acil yardım

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
333
63
japonca menüde bir sorun yaşadım şuan konsolumun power tuşuna bastığımda mavi ışık anında yanıp sönüyor sd kartım da boş acil yardım
dostum yeni, gördüm mesajını problemin devam ediyorsa;
bu siteden boot.firm dosyasını indir, kartına at, konsol açılırken select tuşuna bas ve select external boot gibi birşey yazan seçeneği işaretle

sercancitil5150

Katılımcı Üye
18 Ağu 2019
5
1
dostum yeni, gördüm mesajını problemin devam ediyorsa;
bu siteden boot.firm dosyasını indir, kartına at, konsol açılırken select tuşuna bas ve select external boot gibi birşey yazan seçeneği işaretle
problem çözüldü teşekkürler 👍

Behcet3535

Katılımcı Üye
2 Eki 2019
1
1
Teşekkürler güncel olması güzel ben daha önce kurmuştum ama cia dosyaları çalışmıyor tekrar bunu deneyecem

2. el cep telefonu alıyoruz