Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU | HERKESE AÇIK

gkhnydn

Katılımcı Üye
Bu konu hakkında bilgisi olanlar lütfen bu başlık altında bilgilerini paylaşabilirler mi ? sce party de şuan 5.550 ve 5.55 sürümünün tamamen sömürüldüğü yazıyor.

wolowow

Katılımcı Üye
Bu konu hakkında bilgisi olanlar lütfen bu başlık altında bilgilerini paylaşabilirler mi ? sce party de şuan 5.550 ve 5.55 sürümünün tamamen sömürüldüğü yazıyor.
halka açılmadı sce de sadece geliştiricilere açık. beklemede kalın bide bu kadar konu açıp kirlilik yapmayalım zaten mevcut konular var

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Arkadaşlar, bu bekleyişin fırtına öncesi sessizlik olduğunu unutmayın. :) Ne zaman geleceğini kestirmek zor olsa da ya Ekim ayı ya da yılbaşına doğru çıkacağinı düşünüyorum.Bazı arkadaşlar çıkmayacağını düşünüp konsollarını satıyor veya hemen güncelliyorlar, biliyoruz ki bu işin en zor kısmı bize düşüyor o da beklemek. o yüzden sabırlı olup bekleyin kazanan bizler olacağız. (y)

Dipnot: Yakın bir zamanda versiyonu yüksek bir oyun 5.05'e çıkarsa, buradan üst versiyonlardan birinin kırıldığını ve oyunun oradan dump edildiğini anlayabilirsiniz. :unsure: :sneaky:

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Elimdekinin birini 6.0 güncelledim diğeri 5.05 kalsın biride orjinal olsun yan çizmeye başladılar
Bende birini orjinal kullanıyordum fakat forumdaki arkadaşlar That's You! isimli oyunu türkçe dublaj ve altyazı ile oynamak istedikleri için 5.55 versiyonlu konsola indirdim ve kırılmasını bekliyorum. Sonrasın da dump edip linkleri paylaşacağım. :D Ardından son versiyona güncellerim.

impala

Katılımcı Üye
Arkadaşlar, bu bekleyişin fırtına öncesi sessizlik olduğunu unutmayın. :) Ne zaman geleceğini kestirmek zor olsa da ya Ekim ayı ya da yılbaşına doğru çıkacağinı düşünüyorum.Bazı arkadaşlar çıkmayacağını düşünüp konsollarını satıyor veya hemen güncelliyorlar, biliyoruz ki bu işin en zor kısmı bize düşüyor o da beklemek. o yüzden sabırlı olup bekleyin kazanan bizler olacağız. (y)

Dipnot: Yakın bir zamanda versiyonu yüksek bir oyun 5.05'e çıkarsa, buradan üst versiyonlardan birinin kırıldığını ve oyunun oradan dump edildiğini anlayabilirsiniz. :unsure::sneaky:

Kardeşim ağzına yüreğine sağlık umut dolu çok güzel mantıklı bir cevap vermişin isterse 6 ay 1 sene sürsün yinede güncellemiyicem 5 ,50 de sürümüm bir fifa 18 birde pes 18 aldım uyguna onları şimdilik oynuyorum idare ediyorum.kırılıncada zaten aldıgım fiyatta nher türlü satarım.kimse kusura bakmasıın adam gibi bir oyun olmus 300 400 tl ben bu şartlarda bu parayı hayatta veremem.o yüzden sonuna kadar güncellemem makinayı isterse tozlansın kardeşim.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Kardeşim ağzına yüreğine sağlık umut dolu çok güzel mantıklı bir cevap vermişin isterse 6 ay 1 sene sürsün yinede güncellemiyicem 5 ,50 de sürümüm bir fifa 18 birde pes 18 aldım uyguna onları şimdilik oynuyorum idare ediyorum.kırılıncada zaten aldıgım fiyatta nher türlü satarım.kimse kusura bakmasıın adam gibi bir oyun olmus 300 400 tl ben bu şartlarda bu parayı hayatta veremem.o yüzden sonuna kadar güncellemem makinayı isterse tozlansın kardeşim.
Teşekkür ederim kardeşim, :)

Bir konuya daha değinmek istiyorum.Forumdaki arkadaşların kafası karışık durumda, ve bunun üzerine de bazı kurnazlar akıllarını çelip "Bir sonraki versiyonun kırılması çooook zaman alır sen bir an önce elinden çıkart,fiyatlar düşmeden" gibi söylemler ile kandırılıyorlar.Lütfen buna karşı dikkatli olun.Sizden satın alacakları konsolun müşterisi her zaman hazırda ve yüksek fiyata satılmayı bekliyordur.

Dipnot: Ben tozlanmasın diye kutuya kaldırdım. :LOL:

Dipnot: Yakın bir zamanda versiyonu yüksek bir oyun 5.05'e çıkarsa, buradan üst versiyonlardan birinin kırıldığını ve oyunun oradan dump edildiğini anlayabilirsiniz. :unsure::sneaky:

@Scofield Bende 5.53 isteyen bir oyun var. internetten indirmiştim. tools ile açtığımda fake pkg yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu kırıldığı anlamınamı gelir :unsure:

keremec

Katılımcı Üye
Spider- man dir Tomb Raider dır şöyle 5.55 isteyen oyunler iyicece satmadan exploit çıkmaz. Ben 2-3 ay diyorum en kötü. Belki de 5.55 i de pas geçerler direkt 6.0 paylaşılır şöyle Şubat - Mart gibi.

unravel two yu indirmiştim. fake pkg olayını yanlışta hatırlıyor olabilirim. kurulum yaptığımda yarısına kadar gelip 5.53 sürümüne güncellemeniz lazım diyordu. akşam eve geçtiğimde tekrar bakayım. resim atarım :)