Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Hack Haber 5.55 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU | HERKESE AÇIK

2. el cep telefonu alıyoruz

scoskun

Katılımcı Üye
Yaygın olarak, yazı Fail0verflow'un adımlarını çoğaltmak için motive olan insanların bunu yapabilmeleri için yeterince derin olsa da, son kullanıcı için bu durumun yararlı olamayacak kadar karmaşık olması gerekir. Hiç de, yukarıda belirtilen umudun dışında.
Yararlanma, konsolun HDMI bağlantı noktasına sahte verileri beslemeyi içerir (PS4'teki CEC arabirimindeki hataları kullanarak) - CEC, PS4'ü açtığınızda TV'nizi anında açmanıza olanak veren HDMI protokolü sihrinin bir parçasıdır. ) PS4'ün Güney köprüsünde (donanım revizyonuna bağlı olarak Aeolia veya Belize olarak bilinir) verilerin üzerine yazmanıza ve buradan kod yürütmesine olanak tanıyan bir hatayı tetiklemek için.
Sesler karmaşık mı? Bunun nedeni muhtemelen budur ve genel işlem şu anda çok sayıda yazılım ve donanım hackine sahip gibi görünmektedir.(Aşağıdaki resim, Fail0verflow tarafından kullanılan gerçek kurulumun bir parçasıdır
Motive edilmiş hackerlar, makaleden gerekli tüm bilgileri ayrıştırabilecek ve PS4'ün bu noktada tartışmaya açılacağı gerçek bir modchipe dönüştürebilecektir. Ama haftalar veya aylar içinde iyi haberleri duyduğumuzda şaşırmam.

CESUR YÜREKLİ

Katılımcı Üye
Selamun aleyküm formu bir kaç haftadır sürekli takip ediyorum...Aranıza yeni katılıyorum Bitlis/TATVAN'dan...Benim cihazım ps4 pro alalı 8-9 ay oldu sürüm ise 5.55 ve derdim ise kırılması donanımsal olarak değil tabiki...nedeni garanti dışına cıkması...başka bi sorunum elimde takas oyunu da kalmadı...istanbula geliş gidiş 6 gün sürüyor :) Hani diyorum illa 6.00 kırılmasın 5.55 kırılsın malesef 5.05 in kırıldığını 5.55 e güncelledikten sonra öğrendim aylardır bekliyorum düşünün bi god of war oynayalım hiç olmaz ise ...neyse sonunu okuman yetti felan demezsiniz inşaAllah :)

sedat8879

Katılımcı Üye
Selamun aleyküm formu bir kaç haftadır sürekli takip ediyorum...Aranıza yeni katılıyorum Bitlis/TATVAN'dan...Benim cihazım ps4 pro alalı 8-9 ay oldu sürüm ise 5.55 ve derdim ise kırılması donanımsal olarak değil tabiki...nedeni garanti dışına cıkması...başka bi sorunum elimde takas oyunu da kalmadı...istanbula geliş gidiş 6 gün sürüyor :) Hani diyorum illa 6.00 kırılmasın 5.55 kırılsın malesef 5.05 in kırıldığını 5.55 e güncelledikten sonra öğrendim aylardır bekliyorum düşünün bi god of war oynayalım hiç olmaz ise ...neyse sonunu okuman yetti felan demezsiniz inşaAllah :)
Sonunu okumam yetti 😁 şaka bi yana çip bana da yaramaz 2 sene garanti var daha 3 aylık cihaz benimki de. Umarım yazılımsal olur

Adeletnamludaafrin

Katılımcı Üye
Çip abi çip nasılsa cihazların garantisi dolacak öyle arıza yapan makinalar değil pro biraz gürültü yapıyo sadece:)))

sultanfox47

Katılımcı Üye
Mod çip çıktı diyelim bi çok garantili cihazı kimse garanti dışı bırakmak istemez ben bile yani o kadar beklememiz boşuna olacak dilerim öyle olmaz ben yazılımsal cfw den yanayım.. Çünkü her donanımsal birşeyler çıktığında 1 -2 ay sonra elde patlıyor ve olan garantili cihaza oluyor...

scoskun

Katılımcı Üye
İlk öncelik nakit döneceği için bu işten 2~3 ay maalesef chip akabinde bu olayı ps3 gibi aynı cfw yazılım ile devam ettirirler çünkü failoverflow un tarzı o bu...

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
O kadar oyun var nedir bu 5.55 merakı ?? Ben The Last Of Us 2 gelene kadar makine güncellemeyi düşünmüyorum . The last of us için 135 gün fln kaldı diye biliyorum :cool:

NamAsTe

Katılımcı Üye
O kadar oyun var nedir bu 5.55 merakı ?? Ben The Last Of Us 2 gelene kadar makine güncellemeyi düşünmüyorum . The last of us için 135 gün fln kaldı diye biliyorum :cool:
Benim cihaz şu an 5.05 te ve RDR yi oynayamamak canımı çok sıkıyor ama Last Of Us çıktığında bir dakika düşünmeden cihazı satıp pro alırım. Benim bu nesilde en çok beklediğim oyundur kendisi.

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Dünya sadece sizin etrafınızda dönmüyor. 5.55 te kalanlar var.
resmen ağladın şuan farkında mısın :cry: hocam sıkma canını herşey nasip kısmet ben bu yaz aldım biseşteyşını ve cihazın sürümü hakkında en ufak fikrim yoktu sadece son kasa diyerek aldığım bir cihazdı 5.01 sürüm çıktı içinden :love:

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Benim cihaz şu an 5.05 te ve RDR yi oynayamamak canımı çok sıkıyor ama Last Of Us çıktığında bir dakika düşünmeden cihazı satıp pro alırım. Benim bu nesilde en çok beklediğim oyundur kendisi.
bana hiç sorun olmuyor :D aslında çok beklediğim bir oyun kendileri fakat ünideyim zor zamanlardan geçiyorum ( şehir dışı ) makine evde kaldı :cry:

Aylmfuha

Katılımcı Üye
Bu saat olmuş yorum yapan yok. Ümidinizi mi kestiniz gençler yapmayın :D

2. el cep telefonu alıyoruz