Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

6.0 versiyonu hakkında bilgi

Vatan1st

Katılımcı Üye
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum 4 yıldır online ps 4 kullanıcısıyım fakat malum oyun fiyatlarından dolayı kırdırmayı düşünüyorum.Öncesinde uzun bir süre kırık ps 3 kullanmıştım.Şuan ps4ümün versiyonu 6.0 sizce tahminen ne zaman kırılır ona göre güncellemeye atmayacağım.Veya baska bir önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?Şimdiden teşekkürler.

pztrn

Katılımcı Üye
uzun bir süre kırılmaz(en az Aralık bence yılbaşını da bulabilir) ki zaten kırılsa da 5.55 kırılır 6.00 değil

Vatan1st

Katılımcı Üye
uzun bir süre kırılmaz(en az Aralık bence yılbaşını da bulabilir) ki zaten kırılsa da 5.55 kırılır 6.00 değil
Yıl başına kadar kırılma ihtimali varsa bekleyebilirim aslında bu psyi hesabımla beraber satıp kırık almak mantıklı mı sizce

HüseyinErkam

Katılımcı Üye
hocam geçen mayıs ayın ayında 5.05 yeni kırlımıştı o günden beri 5.50 ve 5.55 kırılacak deniyor ama ortada hala bişey yok yani aşşağı yukarı 1 yılı bulabilir belkide hiç kırılmaz eğer online oynamıyorsanız güncellemeleri kapatıp bekleyebilrisiniz