Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

6.72 Yayınlandığında Ilk Oyun?

2. el cep telefonu alıyoruz

Retoucher

Katılımcı Üye
17 May 2018
524
93
32
Detroit'i Epic üzerinden 20 liraya almıştım bitirdim. RDR2 dayanamayıp uygun fiyata yurtdışı üzerinden VPN ile satın aldım. O yüzden pek heyecanlanacağım oyun kalmadı :D Spider Man , Days Gone bunlar olur heralde.

devilx

Katılımcı Üye
27 May 2018
87
18
sadece oyun olarak bakmayın bazı oyunların onemli güncellemeride var
mesela kof14 karakter ve grafik guncellemesi
tekken karakter guncellemesi
god of war new game+
street fighter5 karakter guncellemesi gibi...

serkanapaydin

Katılımcı Üye
8 Şub 2018
284
43
16 mbit lik muhteşem internetim sayesinde muhtemelen ilk tercihim düşük boyutlu oyunlar olur. :sneaky: Asıl hedefim Red Dead Redemption 2 ama en az 3 gün indirme süresi verir ona. O yüzden Shadow of the Tomb Raider ya da The Dark Pictures;Man Of Medan dan birini indiririm ilk önce. Onunla oyalanana kadar diğerleri inmiş olur zaten.

umutckty

Katılımcı Üye
22 Nis 2019
124
28
16 mbit lik muhteşem internetim sayesinde muhtemelen ilk tercihim düşük boyutlu oyunlar olur. :sneaky: Asıl hedefim Red Dead Redemption 2 ama en az 3 gün indirme süresi verir ona. O yüzden Shadow of the Tomb Raider ya da The Dark Pictures;Man Of Medan dan birini indiririm ilk önce. Onunla oyalanana kadar diğerleri inmiş olur zaten.
Kardeş ben 10 MB ile indirmedigim oyun kalmadı rdr2 1 gün sürdü m

serkanapaydin

Katılımcı Üye
8 Şub 2018
284
43
Kardeş ben 10 MB ile indirmedigim oyun kalmadı rdr2 1 gün sürdü m
Senin adına sevindim. Ben en fazla 1mb görüyorum indirmede. Gerçi benim acelem yok. Versiyonum 5.05. yeni versiyon kırıldığı gibi güncellemeyip bir bakacağım duruma. Stabil çalışıyor mu diye. O zamana kadar istediğim oyunların birçoğunu indirmiş olurum zaten😁

2. el cep telefonu alıyoruz