Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama A Way Out - Kaçış Yolu PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

Kazuma

Katılımcı Üye
rank

Duyurumuzun ardından geçen aylar sonra yama bitti arkadaşlar.Dün Dlive.tv de canlı yayında baya bi test ettim.Malum tek kişide oynanmıyor. @kazmerkaya 'ya sonsuz teşekkürler.Herkonuda fazlasıyla hakkı vardır.Yamada problemler görürseniz eğer bize bildirin düzenleriz.Tek bi hata var bi kısımda bikaç satır ingilizce alt yazı var tamamen dosyada aramaya rağmen bulamadık.İyi oyunlar.

Not:Sizde A way out var ise ve yamayı kurduğunuzda CE-36434 hatası alırsanız bunun nedeni farklı bi kişinin dump edip yayınladığından kaynaklanıyor.Duxas repackager ile düzelmez ise verdiğim linkteki oyunu yeniden indirin çünkü cusa kodu uyuşsada oyunu dump edip yeniden paketleme yapıldığında yama yalnızca o paketlenen oyun ile uyumlu olur her nakadar oyun kodu uyuşsa dahi.

Sosyal medyadan takip etmek isterseniz :

Youtube

Canlı yayın yaptığım platformdan takip edip destekde bulunmak isterseniz eğer Dlive.tv adresim (yayınlar imkan verdiğince kalitede daha iyi imkan olursa daha iyi yayın yapabilirim ilerde şimdilik idare ediyoruz :)):

Dlive.tv/Kazuma

TÜRKÇE ÇEVİRİ
KAZMERKAYA
KAZUMATR
DARKDOĞAN

TANITIM VİDEOSU

OYUN İNDİRME LİNKİ: - 16 GB

Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

TÜRKÇE YAMA İNDİR: - 134 MB

Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çağ

Katılımcı Üye
rank
Konuyu düzenledim :) Emeği geçen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum :)

keremec

Katılımcı Üye
rank
Keşke oyunu bitirmeden önce çıksaydı, neyse canınız sağ olsun belki vincent ile başka bir arkadaşımla oynarım bu sefer de, Oyun bayağı iyiydi bu arada herkese tavsiye ederim:)

çağ

Katılımcı Üye
rank
Keşke oyunu bitirmeden önce çıksaydı, neyse canınız sağ olsun belki vincent ile başka bir arkadaşımla oynarım bu sefer de, Oyun bayağı iyiydi bu arada herkese tavsiye ederim:)
Aynen, oyun gerçekten güzel olmuş. Türkçe yama ile bir daha oynayacağım :)

arif02

Katılımcı Üye
rank
şimdi bu oyun iki kişi olmadan oynanmazmı
emeği geçen teşekürler

rzg

Katılımcı Üye
rank

Duyurumuzun ardından geçen aylar sonra yama bitti arkadaşlar.Dün Dlive.tv de canlı yayında baya bi test ettim.Malum tek kişide oynanmıyor. @kazmerkaya 'ya sonsuz teşekkürler.Herkonuda fazlasıyla hakkı vardır.Yamada problemler görürseniz eğer bize bildirin düzenleriz.Tek bi hata var bi kısımda bikaç satır ingilizce alt yazı var tamamen dosyada aramaya rağmen bulamadık.İyi oyunlar.

Not:Sizde A way out var ise ve yamayı kurduğunuzda CE-36434 hatası alırsanız bunun nedeni farklı bi kişinin dump edip yayınladığından kaynaklanıyor.Duxas repackager ile düzelmez ise verdiğim linkteki oyunu yeniden indirin çünkü cusa kodu uyuşsada oyunu dump edip yeniden paketleme yapıldığında yama yalnızca o paketlenen oyun ile uyumlu olur her nakadar oyun kodu uyuşsa dahi.

Sosyal medyadan takip etmek isterseniz :

Youtube

Canlı yayın yaptığım platformdan takip edip destekde bulunmak isterseniz eğer Dlive.tv adresim (yayınlar imkan verdiğince kalitede daha iyi imkan olursa daha iyi yayın yapabilirim ilerde şimdilik idare ediyoruz :)):

Dlive.tv/Kazuma

TÜRKÇE ÇEVİRİ
KAZMERKAYA
KAZUMATR
DARKDOĞAN

TANITIM VİDEOSU

OYUN İNDİRME LİNKİ: - 16 GB

[Gizli içerik]

TÜRKÇE YAMA İNDİR: - 134 MB

[Gizli içerik]
tesekkürler...

2. el cep telefonu alıyoruz