Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

A Way Out Türkçe Yama Çalışması Yakında !

2. el cep telefonu alıyoruz

efsane47

Katılımcı Üye
rank
Hepinizin ellerine sağlık gerçekten arşivimde beklett,ğim bir oyundur. Emeklerinizden dolayı saholun hakkınızı bize helal edin vallahi siz olmazsanız 1 oyun bile türkçe oynayamazdık....... BAŞARILAR DİLERİM.

alcatraz216

Katılımcı Üye
rank
Son durumu nedir acaba yamanın bu arada kolay gelsin emeğinize saygımız sonsuz :)

Kazuma

Katılımcı Üye
rank
aylardır upload ediliyor sanırım :)
Upload etmiyoruz kardeşim bukadar upload sürse kimse uğraşmazdı sanırım 😁kolay değil 9000 küsür satır alt yazı ancak bitti.Bu hafta sonu engeç yayınlayacağız inşaaallah bi sıkıntı olmazsa bizde sizin gibi oyuncuyuz bizde oyun oynuyoruz oynamayak mı 😁
Bide iş çoluk çocuk ancak hadi iyi akşamlar.

MALİK

Katılımcı Üye
rank
Upload etmiyoruz kardeşim bukadar upload sürse kimse uğraşmazdı sanırım 😁kolay değil 9000 küsür satır alt yazı ancak bitti.Bu hafta sonu engeç yayınlayacağız inşaaallah bi sıkıntı olmazsa bizde sizin gibi oyuncuyuz bizde oyun oynuyoruz oynamayak mı 😁
Bide iş çoluk çocuk ancak hadi iyi akşamlar.
Hocam Allah kolaylık versin... Bu arada yukarıda bir arkadaş demişti küfürsüz içerik hazırlansa falan.. demeden edemedim oyunun videosunda dal&daşk dolaşıyor karakterler. Bizde diyoruz küfürsüz yeşil bir dünya!!!

Kazuma

Katılımcı Üye
rank
Hocam Allah kolaylık versin... Bu arada yukarıda bir arkadaş demişti küfürsüz içerik hazırlansa falan.. demeden edemedim oyunun videosunda dal&daşk dolaşıyor karakterler. Bizde diyoruz küfürsüz yeşil bir dünya!!!
Allah razı olsun.Küfür olan yerlerde elbette var yani adamlar nasıl yapmış ise o şekilde çevirilmeye çalışıldı.Özellikle hapishane konulu oyunda küfrün olmaması garip olabilirdi :D

Sedatfeyza

Katılımcı Üye
rank
TürkÇEviri ekibi olarak A Way Out Yerelleştirme çalışmamızı bi süredir sessiz sedasız devam ettiriyorduk.Şuanda Oyunda baştan sona test etmekteyiz.Testler ve hatalar giderildikten sonra yamayı PS4 için paylaşıcaz aynı şekilde yakın zamanda PC içinde çıkartıcaz.

Yamayı Kazumatr - Darkdoğan ve ben Kazmerkaya olarak birlikte yaptık bundan sonrada farklı oyunlar için çalışmalarımız devam edicek.

Cuma Günü akşam saat 21:00 da Canlı Yayında Youtube kanalımızdan Oyuna ait Türkçeleştirilmiş biçimde sizlerle paylaşıcaz.Kanalımıza abone olup bize desteğinizi esirgemeyin.

Youtube Kanalımız: TürkÇEviri Youtube Kanalı

Tanıtım Videomuz :

CANLI YAYIN CUMA 21.00

Yerelleştirmemize Ait Ekran Görüntüleri :

PS4 MENU İKONU
tesekkurler

2. el cep telefonu alıyoruz