Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Aciiil lütfen yardımGüvenli mod

2. el cep telefonu alıyoruz

anıl9292

Katılımcı Üye
12 Eki 2019
9
1
V5. 05 Ps4 cihazını açtığımda bu ekran geliyor. Sistemi yeniden başlat dediğimde düzelmiyor sorun v5.05 gitmeden nasıl yapabilirim

crypto07

Katılımcı Üye
9 Şub 2018
235
28
sen güncelemeden
videodaki sıfırlamayı deneyebilirsin ama oyunların gider yeniden kurarsın oyunları

anıl9292

Katılımcı Üye
12 Eki 2019
9
1
sen güncelemeden
videodaki sıfırlamayı deneyebilirsin ama oyunların gider yeniden kurarsın oyunları
Valla kardeşim ya herru ya merru dedim varsayılan ayarları yükle dedim v5. 05 kaldı cihaz oyunlarda gözüküyor sadece yazılım gitti kırma yazılımı cihazın kırıldım işlemini nasıl yapacağı bilgin var mı

W4D3

Katılımcı Üye
4 Şub 2018
234
28
Kayseri
Yazılım 5.05 de kalmış giden exploit öncellikle sistem ayarlarindan güncelleme dosyalarını indirme kutucuklarıni kapatmalısınız sonra ağ ayarlarını girip internete bağlanma özel kısmından ilerleyin dns bölümüne de geldiğinizde 1.dns bölümüne 108.61.128.158 2. DNS : 165.227.83.145 yapın ilerleyin sürekli işlem bittikten sonra kullanım klavuzuna giriş yapın 5.05 hen yapın
Sistem dosyasını indirme kutucuğunu kapatmayı kesinlikle unutmayın

2. el cep telefonu alıyoruz