Duyuru ANTALYA 'DA YAŞAYAN ARKADAŞLAR'A

2. el cep telefonu alıyoruz

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Hocam Allah yardımcın olsun, eğer olurda böyle bir iş ortamı duyarsam gelirse inşallah gelir. Haber vermeyi çözüm bulmayı çok isterim. Allah kolaylık versin.
-Birde şu kanundan bahseden arkadaşa bişey söylemek istiyorum, adetim değil ama sinir oldum. Yav kardeşim o suç bu suç bırak avukatlık yapmayı. Herkes kimin neyin ne olduğunu biliyor, sen git şu suç bu suç yapmayın diye malum kişilere söyle. Akıl vericeğine yaralı parma işe. Boş boş konuşsanız aq.
Hocam sen Antalyadamısın?
Eğer antalyada ısen goruselm.

Tugayy

Katılımcı Üye
Senin haklarını alıp kendı haklarına katıp sefa sürüp rant elde etmeleri. suç degıl de.

Hasta ve zorda olan birinin dik durup dılenmeden iş araması suçtur.

Bugunun adalet anlayışı bu ne yazzıkkı.

Bırcok ınsan bundan dolayı bu sıstem duzenınden dolayı magdur.

Herseyın farkındayım ben tessekurler.
Dostum öncelikle ben Muhasebe bürosunda çalışıyorum başımızdan çok olay geçti siz olaya tamamen farklı bir açıdan bakmaktasınız diyelim SSK sız işe başladınız tamamen işveren açısından yazıyorum şu anda belli bir süre çalıştınız sonra kötü bir şekilde ayrıldınız gittiniz işvereni ssk ya şikayet ettiniz beni ssk sız çalıştırdı diye işveren bunu göze alırmı yada siz çalışırken SSK müfettişleri geldi işyerine ssk lı hizmet dökümünü istedi bir baktı sizin adınız yok hem işverene hem size ceza kesebilir son örnek birisi gitti sizin işvereni şikayet etti burada ssk sız personel çalışmakta diye ve iki tarafta gene ceza yedi diyelim.
Onun için İşverenler artık SSK sız çalıştırmak konusunda pek niyetli değillerdir.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
.........

Son düzenleme:

ekanat

Katılımcı Üye
Yazdım zaten onlar bızı bu hale getirdi hıcbırsekılde ilgilenmiyor lar.

Kimi kimlere şikayet edıcez?
Haklisın Baba
Dostum öncelikle ben Muhasebe bürosunda çalışıyorum başımızdan çok olay geçti siz olaya tamamen farklı bir açıdan bakmaktasınız diyelim SSK sız işe başladınız tamamen işveren açısından yazıyorum şu anda belli bir süre çalıştınız sonra kötü bir şekilde ayrıldınız gittiniz işvereni ssk ya şikayet ettiniz beni ssk sız çalıştırdı diye işveren bunu göze alırmı yada siz çalışırken SSK müfettişleri geldi işyerine ssk lı hizmet dökümünü istedi bir baktı sizin adınız yok hem işverene hem size ceza kesebilir son örnek birisi gitti sizin işvereni şikayet etti burada ssk sız personel çalışmakta diye ve iki tarafta gene ceza yedi diyelim.
Onun için İşverenler artık SSK sız çalıştırmak konusunda pek niyetli değillerdir.
Konuyu nerden nereye getirdin be arkadaş.

nate86

Katılımcı Üye
acaba işkur kaydınız var mı? antalya işkur ilanlarına bakmınızı öneririm

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Acıklamada belırttım durumu hocam detaylı tesekkurler.

cemoli

Katılımcı Üye
insallah aradigin gibi bi is bulursun kaneki

2. el cep telefonu alıyoruz