Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS VITA Türkçe Yama Assassin's Creed III: Liberation PS VITA Türkçe Yama Çıktı ! [İNDİR]

2. el cep telefonu alıyoruz

cetinodinson

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
7
3
21
iskenderun
lemme try :)
edit: calismadi. oyunun vpk versiyonu uzerine deneyecegim.
edit 2: UZUN UGRASLAR SONUCU YAMAYI CALISTIRABILDIM. HATA ALAN HERKESE DUYURULUR. OYUNU VPK OLARAK YUKLEYIN VE YAMAYI UYGULAYIN. DAHA SONRA UPDATE ISLEMINI MAIDUMPTOOL ILE HALLEDIN. SORUNSUZ ACILACAKTIR.

Son düzenleme:

Atmaca53

Katılımcı Üye
13 Tem 2019
3
1
deneyeceğim, yama için teşekkürler, ama farklı oyunları da çevirseniz çok güzel olur, pc için çıkan yamalar var, mesela borderlands 2'yi çevirseniz ne harika olur.

Not: oyunu Npsbrowser ile indirdim, içindeki dosyayı değiştirdim ve maidumptool ile yüklemeye çalıştım. 80010016 hatası veriyor
Vita üzerinden Pkgj ile indirdim. sonra yama dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki dosya ile değiştirdim yine çalışmadı.

Son düzenleme:

Atmaca53

Katılımcı Üye
13 Tem 2019
3
1
lemme try :)
edit: calismadi. oyunun vpk versiyonu uzerine deneyecegim.
edit 2: UZUN UGRASLAR SONUCU YAMAYI CALISTIRABILDIM. HATA ALAN HERKESE DUYURULUR. OYUNU VPK OLARAK YUKLEYIN VE YAMAYI UYGULAYIN. DAHA SONRA UPDATE ISLEMINI MAIDUMPTOOL ILE HALLEDIN. SORUNSUZ ACILACAKTIR.
update işlemini nasıl yapacağız? update dosyalarını nereden temin ettiniz? biraz anlatır mısınız?

vpercin

Katılımcı Üye
29 Ağu 2019
4
1
update işlemini nasıl yapacağız? update dosyalarını nereden temin ettiniz? biraz anlatır mısınız?
1 ana oyunu indir bu linkten
2 rar dan çıkart türkçe yamayı kopyala
3 vita ya bağlan ux0: da mai klasörünün içine kopyala bütün dosyayı
PCSB00074
klasörü halinde
4 burdan update dosyasını indir ve rar dan çıkart
vita da mai klasörüne PCSB00074 update klasörü olarak at
5 mai dumptool ile önce ınstall game from folder de ardından ınstall patch from folder de yükle
ana ekrandan oyuna gir hatasız türkçe olmuş olacak

most wanted da da aynı yöntemle sorunsuz türkçe olur

Spyhunter33

Katılımcı Üye
15 Eyl 2019
3
1
Burada anlatılanlarla cihazı 3,72den 3,65e aldım hencore enso falan derken :) sırada türkçe yama işine geldi. Emeğinize sağlık.

Not: Bende de olmaldı maalesef. C2-12828-1 diye bir hata verip kapanıyor.

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz