PS4 Türkçe Yama Assassin's Creed Origins PS4 Türkçe Yama İndir ! [CUSA05855]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator

Buradan indirebilirsiniz:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
PAROLA: SCOFIELD

- UYUMLU OYUN -
PS4 Türkçe Yama - Assassin's Creed Origins PS4 Türkçe Yama İndir ! [ÇIKTI]

Oyunu Çeviren: Animus Projesi ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA05855

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO

muratk1

Katılımcı Üye

[Gizli içerik]

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
cvp

Ghost

Katılımcı Üye

[Gizli içerik]

- UYUMLU OYUN -
PS4 Pkg Oyun - Assassin's Creed Origins - CUSA05855 - PS4 PKG Oyun İndir

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
TŞK

elvis_7703

Katılımcı Üye

[Gizli içerik]

- UYUMLU OYUN -

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
emeğinize sağlık çok teşekkürler karmaşık olan oyunu şimdi bitirebileceğiz

baybarsturan

Katılımcı Üye
oyunu indiremiyorum hata veriyor bu yamaya ait oyunun torrenti mevcut mu arkadaşlar
Bütün linkleri kontrol ettim. Diğer konuda oyun indirmek için verilen 82 partlı zippyshare linklerinden 6 nolu part silinmiş.
Bu yüzden oradan indirmenin manası yok. Aşağıda paylaştığım torrent ve diğer indirme sitelerinden tercihinize göre indirebilirsiniz.

EK NOT: TORRENTLER BAZEN YAVAŞ OLABİLİR. PAYLAŞIM (SEED) BAŞLAMASI İÇİN BİR SÜRE BEKLEMEK GEREKEBİLİR.

Torrentler anlık olarak çok yavaş veya zamanla hızlanabilir ama beklemek istemeyenler için diğer site indirme linklerini de veriyorum.

Hepsini ayrı ayrı değil 1 tanesini tercih ederek indirin :)

Assassins Creed.Origins.UP0001-CUSA05855_00-GAMEACEMPIRE0000-A0100-V0100

Torrent
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Alternatif Torrent
Gizli içerik

Magnet Torrent
Gizli içerik
Magnet Torrent Kullanımı: Utorrent ve Chrome kullanın.
Kısa Anlatım:
Yukarıdaki magnet linki mouse ile seçip sağ tık yapıp kopyalayın ve boş bir chrome sayfasına yapıştırın yada utorrent içinden ekleyin.
Uzun Anlatım:
magnet ile başlayan yazıyı mouse ile baştan sona seçin. Zaten seçim yaptığınızda yazıların üzeri yani magnet torrent linki dolguyla kaplanır.
Sonra mouse sağ tık > kopyala seçin. Şimdi iki yol var. Chrome kullanıyorsanız ve bilgisayarınızda utorrent yüklü ise;
boş bir chrome sayfası açın ve link adresi yazılan yere mouse ile sağ tıklayıp yapıştır deyip enter'e basın. Utorrent programı otomatik açılıp
link gelecektir. Yada kendiniz direk utorrent programını açın sol üstteki menüden Dosya > URL'den torrent ekle seçerseniz link oraya eklenir.

TORRENT OLMAYAN NORMAL ÇOKLU PART İNDİRME LİNKLERİ

Mega
Gizli içerik

Google Drive
Gizli içerik

Alternatif Google Drive
Gizli içerik

Zippyshare
Gizli içerik

Mediafire
Gizli içerik
NOT: Bir arkadaş MediaFire part03 dosyasını indirememiş. Ben IDM ile indirdim başkaları da sıkıntı yaşarsa diye kendi mega siteme yükledim.
Gizli içerik

GÜNCELLEME:

@Scofield 'in sonra dan yaptığı açıklamaya göre oyunun DLC lerini de Türkçe oynamak için oyunun v1.41 sürümünün yüklenmesi ve
oyuna ait DLC bölümleri ve silah eklentilerinin de indirilmesi gerekiyormuş.

Benim burada verdiğim oyun v1.00 idi ve DLC leri içermiyordu. Bu yüzden aşağıda oyunun v1.41 update dosyasını paylaşıyorum.
Yani oyunun v1.00 versiyonunu benim bu konumdan indirenler sadece bu güncellemeyi yaparak v1.41 sürümüne yükseltebilirler.

Gizli içerik

Daha sonra Scofield'in verdiği v1.41 torrent bağlantısından (torrent içindeki en alttaki 46.3 GB boyutlu oyun .............A0141-v0100.pkg) harici
diğer bağlantıları seçip indirip oyunun DLC paketleri ve silahlarını indirip kurabilirler.

Bu sayede benim bu konumdan 39.5 GB lik oyunu indiren olduysa onlar için bir çözüm olur ve tekrar en baştan indirme yapmamış olurlar.

Benim konumdan indirenler için yükleme sırası şöyle olacak.
1-Oyun v1.00 pkg dosyası
2-Update v1.41 pkg dosyası
3- DLC ve Silah paketleri (Scofield torrentinden indireceğiniz çok sayıda DLC pkg dosyası - yükleme sırası karışıktır)
4- Scofield 'in yaması

Eğer oyunu henüz benim bu konumdan indirme yapmadıysanız Scofield oyunun direk v1.41 sürümünü ve
içinde DLC ve silah paketleri olan torrent dosyasını paylaşmış yani oradan indirebilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama - Assassin's Creed Origins PS4 Türkçe Yama İndir ! [ÇIKTI]

YENİ GÜNCELLEME:

Bu konudaki @Scofield 'in paylaşımı (CUSA05855) sadece oyunun yamasını içermektedir. DLC ler bu versiyonda yoktur.

Yukarıda verdiğim bağlantılardan oyunu indirdikten sonra ilk mesajdaki Scofield 'in yamasını indirip oyunu oynayabilirsiniz. DLC 'siz olarak.

Bu sürümde DLC ler olmadığı için v1.41 update dosyası yüklemesi gerekmemektedir.

Eğer bu oyunun GOLD 1.41 sürümünü (CUSA05625) yani DLC 'leri dahil ve DLC 'lerde TR yamalı versiyonunu oynamak isterseniz

@keremec arkadaşın konusundaki oyunu ve yamalarını indirmeniz gerekmektedir.

PS4 Türkçe Yama - Assassin's Creed Origins Gold Edition Türkçe Yama ! [CUSA05625]

Hangisini oynamak isterseniz ona göre indirin. Tabi ki DLC li olan versiyonun dosya boyutu daha yüksektir. Bilginize.

Son düzenleme:

Omris

Katılımcı Üye

[Gizli içerik]

- UYUMLU OYUN -

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
teşekkürler

yozgr

Katılımcı Üye
Oyun linkine tıklayınca başka konudaki oyun linkine ulaşılıyor ve zippyshare linkleri sağlam gözüküyor.

Neyse aşağıdaki torrentten indirebilirsin.

Assassins Creed.Origins.UP0001-CUSA05855_00-GAMEACEMPIRE0000-A0100-V0100

[Gizli içerik]

GÜNCELLEME:
Bütün linkleri kontrol ettim. Oyun indirme zippyshare bağlantılarından 82 part dan sadece 6 nolu tek bir zippyshare linki silinmiş.
Benim bu torrent bağlantımdan oyunu indirebilirsiniz. Boşuna oradan indirmeye kalkmayın 1 part yüzünden rar den çıkartmazsınız.
eyvallah hocam. direk konu olarak aç istersen daha iyi olur eğer açılmadıysa tabii

baybarsturan

Katılımcı Üye
eyvallah hocam. direk konu olarak aç istersen daha iyi olur eğer açılmadıysa tabii
Ben genel olarak herkese yardımcı olmaya çalışıyor ve karışık olarak sorulan yerde mesaja cevap vererek yardımcı olmaya çalışıyorum.

Artık üyeler konudaki sayfalara şöyle bir göz gezdirirse yorumlardan bunları bulacaklardır. Şimdilik konu açmak ile uğraşmıyorum. :)

2. el cep telefonu alıyoruz