Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS VITA Türkçe Yama Batman: Arkham Origins Blackgate PS Vita Türkçe Yama

2. el cep telefonu alıyoruz

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
20
13
Batman Arkham Origins Blackgate Türkçe Yama US PCSE00269 Sürümü ile uyumludur.

Çalışması için rePatch kurulu olmalıdır.

Patch içine yama yaptığımdan oyunun 1.01 sürümü ile çalışır.

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne atın.

İndirme Linkleri:
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Gizli içerik
Gizli içerik
Gizli içerik
Gizli içerik
Sorun çıkması halinde lütfen bildirin elimden geldiğince çözmeye çalışırım.

Oyun İçi Görüntü:

Son düzenleme:

ABB

Katılımcı Üye
28 Haz 2019
10
3
merhabalar ne yaptıysam yükleyemedim mai dump ile deniyorum olmuyor gereken tüm adımları doğru şekilde yaptım cihazım 3.60 enso henkaku mevcut sd2vita üzerinden mai dumpa yüklettirme denememde hata veriyor app içerisine attığımda refreshed 0 alıyorum nonpdrm ur0 da cfg de doğru nerde yanlış yaptığımı çözemiyorum

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
20
13
merhabalar ne yaptıysam yükleyemedim mai dump ile deniyorum olmuyor gereken tüm adımları doğru şekilde yaptım cihazım 3.60 enso henkaku mevcut sd2vita üzerinden mai dumpa yüklettirme denememde hata veriyor app içerisine attığımda refreshed 0 alıyorum nonpdrm ur0 da cfg de doğru nerde yanlış yaptığımı çözemiyorum
Maidump ile çalışmaz NoNpDRM olmalı ayrıca patch içine yama yaptığımdan sadece son sürüm (v1.01) ile uyumludur. Autoplugin'i vitanıza yükleyin. Programı açıp NoNpDRM ve rePatch pluginlerini programa yükletin. Daha sonra oyunun NoNpDRM sürümünü ve patchini yükleyin. Son olarak türkçe yama içindeki rePatch klasörünü oyunun yüklü olduğu hafıza kartınızın root klasörü (sd2vita varsa ux0:\) içine atın çalışacaktır.

Son düzenleme:

ABB

Katılımcı Üye
28 Haz 2019
10
3
Maidump ile çalışmaz NoNpDrm olmalı ayrıca patch içine yama yaptığımdan sadece son sürüm (v1.01) ile uyumludur. Autoplugin'i vitanıza yükleyin. Programı açıp NoNpDrm ve rePatch pluginlerini programa yükletin. Daha sonra oyunun NoNpDrm sürümünü ve patchini yükleyin. Son olarak türkçe yama içindeki rePatch klasörünü oyunun yüklü olduğu hafıza kartınızın root (sd2vita varsa ux0:\ içine) klasörüne atın çalışacaktır.
Hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim patch sonrası oldu sayenizde ps vitamız hakkettiği değeri görüyor harcadığınız zamanınıza emeğinize sağlık

2. el cep telefonu alıyoruz