Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS VITA Türkçe Yama Batman: Arkham Origins Blackgate PS Vita Türkçe Yama

2. el cep telefonu alıyoruz

furkanefe31

Katılımcı Üye
4 Tem 2020
5
3
Batman Arkham Origins Blackgate Türkçe Yama US PCSE00269 Sürümü ile uyumludur.

Çalışması için rePatch kurulu olmalıdır.

Patch içine yama yaptığımdan oyunun 1.01 sürümü ile çalışır.

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne (ux0:\ içine) atın.

İndirme Linkleri:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Sorun çıkması halinde lütfen bildirin elimden geldiğince çözmeye çalışırım.

Oyun İçi Görüntü:

mükrmmrl

Trbey85

Katılımcı Üye
27 Tem 2020
15
3

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne (ux0:\ içine) atın.

İndirme Linkleri:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Oyun İçi Görüntü:

saol

Trbey85

Katılımcı Üye
27 Tem 2020
15
3

İndirme Linkleri:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Oyun İçi Görüntü:

Benim ps vita kırık, 3,65. Ben şimdi tam olarak nasıl yapacağım NoNpDRM falan ne oluyor hiçbir fikrim yok. Acaba video ile anlatabilirmisiniz?

Trbey85

Katılımcı Üye
27 Tem 2020
15
3
uxO direk vitayı bağlar bağlamaz çıkan ekran değilmi? direk oraya attım ama olmadı.

Son düzenleme:

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
48
33
Benim ps vita kırık, 3,65. Ben şimdi tam olarak nasıl yapacağım NoNpDRM falan ne oluyor hiçbir fikrim yok. Acaba video ile anlatabilirmisiniz?
uxO direk vitayı bağlar bağlamaz çıkan ekran değilmi? direk oraya attım ama olmadı.
İlk olarak buradaki rehberi inceleyin gerekli pluginleri yükleyin. Ayrıca evet vitashell veya molecule ile bağlanırken ayarları değiştirmediyseniz direkt olarak ux0 açılır. Çalışmıyorsa büyük ihtimalle rePatch plugini yüklü değildir Autoplugin programı ile kolayca ekleyebilirsiniz vitanıza.

Trbey85

Katılımcı Üye
27 Tem 2020
15
3
İlk olarak buradaki rehberi inceleyin gerekli pluginleri yükleyin. Ayrıca evet vitashell veya molecule ile bağlanırken ayarları değiştirmediyseniz direkt olarak ux0 açılır. Çalışmıyorsa büyük ihtimalle rePatch plugini yüklü değildir Autoplugin programı ile kolayca ekleyebilirsiniz vitanıza.
Repatch diye bir şey yokki attığın linkte. Benim şu an PS Vita kırık 3.65. Ben şimdi attığın linkteki her şeyi kurmammi lazım?

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
48
33
Repatch diye bir şey yokki attığın linkte. Benim şu an PS Vita kırık 3.65. Ben şimdi attığın linkteki her şeyi kurmammi lazım?
Hayır hepsini kurmayın. Rehberi pluginlerin çalışma mantığını öğrenmeniz için atmıştım. Yazdığım mesajı tam okursanız autoplugin ile kolayca yükleyebilirsiniz demiştim.
rePatch yüklemek için gerekli olan autoplugini buradan indirebilirsiniz.
Veya buradan manuel olarak kurabilirsiniz.

Trbey85

Katılımcı Üye
27 Tem 2020
15
3
Hayır hepsini kurmayın. Rehberi pluginlerin çalışma mantığını öğrenmeniz için atmıştım. Yazdığım mesajı tam okursanız autoplugin ile kolayca yükleyebilirsiniz demiştim.
rePatch yüklemek için gerekli olan autoplugini buradan indirebilirsiniz.
Veya buradan manuel olarak kurabilirsiniz.
Repatch iki sürüm vardı ikisinidd denedim hala Türkçe olmadı

2. el cep telefonu alıyoruz