Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS VITA Türkçe Yama Batman: Arkham Origins Blackgate PS Vita Türkçe Yama

2. el cep telefonu alıyoruz

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
36
33
Oyunu guncelledim o yüzden mi olmadı? Oyun içinde bir ayarda yok.
Konuda belirttiğim gibi oyunun güncel versiyonu ile çalışır zaten. Oyunun app klasöründeki kodu PCSE00269 olmalı. Eğer sizdeki EU sürümüyse çalışmaz, PCSE00269 kodlu USA sürümünü indirmelisiniz.

Trbey85

Katılımcı Üye
27 Tem 2020
15
3
denemek için child of light tr yama kurdum oldu. batman neden olmuyor anlamadım, us sürümüydü

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
36
33
denemek için child of light tr yama kurdum oldu. batman neden olmuyor anlamadım, us sürümüydü
Eğer farklı yamalar çalışıyorsa aklıma 2 olası hata geliyor:

1- Oyunun yanlış sürümünü kullanıyorsunuz. Vitashellden ux0:\app klasörüne girerek 'PCSE00269' klasörünü arayın eğer yoksa sizdeki oyunu silip bu kodu olan oyunu yükleyin, eğer varsa sorunumuz bu değil.

2- Oyunun güncellemesi yüklenmemiş olabilir konuda belirttiğim gibi yamanın çalışması için 1.01 (yani güncel) sürümü olmalı. İnternet bağlantınızı vitada açın oyunun üstüne gelerek yenile tuşuna basın eğer turuncu bir indirme butonu gelirse oyununuz güncel değil oraya basarak güncelleyin. Eğer vita ile internete aktif olarak bağlanamıyorsanız Vitashellden ux0:\patch klasörünü kontrol edin yine aynı şekilde 'PCSE00269' isimli klasör orda olmalı yoksa sürümünüz güncel değildir. Vitadan PKGj ile indirin veya bilgisayardan NPS ile güncellemeyi indirip vitaya atın. Sorun çözülmüş olacaktır.

Son düzenleme:

Trbey85

Katılımcı Üye
27 Tem 2020
15
3
Oyun çevrildi ama nedense analog çalışmıyor oyunda, yani ilerleyemiyorum. Normalde çalışıyor analog. Neden acaba?

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
36
33
teşekkürler sonunda oldu, acaba uncharted'a çeviri gelme şansı varmı,*
Oyun çevrildi ama nedense analog çalışmıyor oyunda, yani ilerleyemiyorum. Normalde çalışıyor analog. Neden acaba?
Şuan çevirilere vakit ayıramıyorum elimde %90 civarı çevrilmiş oyunlar var onları bile tamamlayıp yayınlama fırsatı bulamadım.

Analog sorununun çeviri ile alakalı olduğunu sanmıyorum remap benzeri plugin kullanıyorsanız onları kontrol edin.

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
36
33
hangi plugini kurayım? repatch v3.0 kurulu
Plugin kurun demedim eğer sizde remaPSV benzeri oyun içi tuşları değiştirebilen plugin kuruluysa ayarlarını kontrol edin dedim. Onun dışında rePatch sürümü güncel olanı kullanmanızı tavsiye ederim ama hangi sürümü kullanıyorsanız kullanın rePatch tuş ayarlarını değiştirmez.

2. el cep telefonu alıyoruz