PS4 Türkçe Yama Battlefield 4 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, Battlefield 4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren ve tool konusunda desteklerini esirgemeyen TG YAMA ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca yamanın çalışmasını sağlayan dosyayı çözmemize yardımcı olan swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (thanks a lot swuforce :) ) Portunu mart ayında tamamlamıştım. Gecikmeden dolayı kusura bakmayın. :) Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

Biliyorsunuz, bu yamalar için çevirmenler büyük emek harcıyor. Biz ise kopyala yapıştır yapıp sizlerle paylaşıyoruz. Oyunu çeviren ekibe ben destek olmak istiyorum diyen arkadaşlar varsa, aşağıdaki bağlantıya tıklayıp kendilerine destekte bulunabilirler. Gönlünüzden ne koparsa artık. :) Gerekli bilgilere sitelerinden ulaşabilirsiniz.

https://axpxr.blogspot.com/2019/06/destek-olun.html

PROJE YÖNETİCİSİ VE PROGRAMLAMA
Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK

Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

maciras

Katılımcı Üye
Vur öldür bizi be reis @çağ :LOL: Bu aralar paylaşımlarınla arşa çıkarıyorsun forumu :) Artık ne desem bilemedim, çok teşekkürler...

arifack

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, Battlefield 4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren ve tool konusunda desteklerini esirgemeyen TG YAMA ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca yamanın çalışmasını sağlayan dosyayı çözmemize yardımcı olan swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (thanks a lot swuforce :) ) Portunu mart ayında tamamlamıştım. Gecikmeden dolayı kusura bakmayın. :) Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK

Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

[Gizli içerik]

tşk

keremec

Katılımcı Üye
Patch dosyasında eboot.bin olmadığı için bazı üyeler hata alıyor. Uygun şekilde tekrar paketleyip yüklesen makbule geçer.

Sedatfeyza

Katılımcı Üye

Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK

Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

[Gizli içerik]

çağ

Katılımcı Üye
Patch dosyasında eboot.bin olmadığı için bazı üyeler hata alıyor. Uygun şekilde tekrar paketleyip yüklesen makbule geçer.
Paylaştığım birçok yama öyle ve şu ana kadar sorun yaşanmadı. :) Ki bunları önce kendim deniyorum, ardından oyun ile birlikte yama dosyasını paylaşıyorum :)

Linki tekrardan güncelledim :)

keremec

Katılımcı Üye
Paylaştığım birçok yama öyle ve şu ana kadar sorun yaşanmadı. :) Ki bunları önce kendim deniyorum, ardından oyun ile birlikte yama dosyasını paylaşıyorum :)

Linki tekrardan güncelledim :)
Oyun ile yama dosyasi uyumlu olmayanlar yasiyor bu sorunu. Duxas ya da benim aracla tekrar paketlemeye calisirken de eboot.bin olmadigi icin hata aliyorlar.

nate86

Katılımcı Üye
emeğine sağlık teşekkürler

çağ

Katılımcı Üye
Oyun ile yama dosyasi uyumlu olmayanlar yasiyor bu sorunu. Duxas ya da benim aracla tekrar paketlemeye calisirken de eboot.bin olmadigi icin hata aliyorlar.
Hmm. O kısmı düşünmemiştim. Eboot dosyalarının boyutu büyük değilse, onları da eklerim içine. Sorun değil :)

2. el cep telefonu alıyoruz