Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi

2. el cep telefonu alıyoruz

HyPeROpTiK

Katılımcı Üye
23 Mar 2020
3
1
Merhaba arkadaşlar bu işleri pek bilmem lakin sizlerden bilgi almak istiyorum Fifa 2020 yuklemek istiyorum yada 2019 fifayı bende ps 4 pro var burdan yukledigim oyunları onda oynayabilirmiyim kimisi diyor orjinal ps4 pro da oynayamazsın diyorlar kırmadanca bu kırmak nedir onuda pek bilmiyorum ama :) öyle diyorlar bu konularda az cok beni aydınlatabilirmisiniz birde fifa 2020 yada 2019 nerden yukleyebilirim link varmı biraz çok soru oldu ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler...

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,221
113
44
Antalya
Muhtemelen orijinal konsol kullanıyorsun ve konsol içinde yüklü sürümünde 7.02 versiyondur buna orijnal kullanıyorsun denmektedir.

Bu sitede ve internette bulacağın oyunlar kırılabilir diye tarif ettiğimiz, konsol içinde 5.05 versiyon (Mart/Mayıs 2018 de çıkan sürüm) olanlar kullanabilir.

Sormadan söyleyeyim versiyonunuzu 5.05 'e düşüremezsiniz. Böyle bir yol şimdilik yok. Daha yıllarca da olmama ihtimali yüksek.

Özet konsolunuz 5.05 ise bu oyunları yükleyebilirsiniz bunun üstünde kaç olursa olsun olmuyor. Kendi konsolunuzdan sürümünüze bakıp görebilirsiniz.

Kolay gelsin.

HyPeROpTiK

Katılımcı Üye
23 Mar 2020
3
1
Evet orjinal konsol suan sistem yazılımına baktım 7.02 olarak gösteriyor yani bu demek oluyor ki internetten yükleyecegim hiç bir ps4 pro oyunu olmaz oluyor degilmi yanlız bu sitede god of war diye bir oyun var bildigim kadarıyla bu yeni oyun zannedersem gecen seneki oyun onu indirsem odamı açmaz acaba ayrıca yardımın için tşkederim..

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,221
113
44
Antalya
Evet orjinal konsol suan sistem yazılımına baktım 7.02 olarak gösteriyor yani bu demek oluyor ki internetten yükleyecegim hiç bir ps4 pro oyunu olmaz oluyor degilmi yanlız bu sitede god of war diye bir oyun var bildigim kadarıyla bu yeni oyun zannedersem gecen seneki oyun onu indirsem odamı açmaz acaba ayrıca yardımın için tşkederim..
PS4 Fat / Slim / Pro için oyunlar ayrı değildir hepsi için tek oyun vardır. Ve içindeki sürüm 5.05 ise olur. Bundan yukarıda hiçbir sürümde olmaz.
PS4 pro da oyun 4K destekler ise mevcut Televizyonun 4K HDR destekli ise O oyunu 4K olarak oynayabilirsin. Pro 'nun diğerinden farkı budur.
Ama oyun aynı oyundur. Tektir.

God of War oyunu içindeki sürüm de 5.05 'tir bu yüzden 5.05 sürüm konsollarda çalışan son büyük oyun olduğunu söyleyebilirim.

Kısaca 5.05 tüm korsan oyunları oynatır zaten internette bu oyunlar paylaşılmıştır. Bunun üstü ise korsan oyunların hiçbirini istinasız oynatmaz.

Bütün dünya da senin gibi acaba bir gün üst sürümler kırılı mı diye bekliyor. Sürümleri 5.50 - 6.20 gibi olup daha ilerletmeden bekleyen arkadaşlar
bile çok bu forumda yani yarın bir gün bu sürümler kırılır mı diye bekliyorlar. Ama senin 7.02 versiyon son sürüm olduğu için ondan kimsenin
yakın zamanda kırılacağı ümidi bulunmuyor. Belki 3-5 yıl sonra olur deniyor. Analatabildim sanırım. Sen orijinal kullanmaya devam edebilir
yada elindeki orijinal konsolu satıp kırık 2. el 5.05 konsol arayıp bulursan satın alabilirsin. Ve bu forum içinde satan arkadaşlar da var.
Onlar da neden satıyorlar dersen yaklaşık 1300-1500 adet oyun var intenrette paylaşılan ama genelde arkadaşlar 50 ile 100 oyun arası indirip
deneyip oynuyorlar ve sonra sıkıldıktan sonra benim için artık kırık konsol olayı bitti deyip onlarda orijinal konsola geçmek için satıyorlar yada
takas da yapabiliyorlar.

Kolay gelsin.

2. el cep telefonu alıyoruz