PS4 Türkçe Yama Bioshock The Collection (1-2) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

keremec

Katılımcı Üye
39f9e8a167f05023fc4966f1cacd811066f3382a.jpg

Bioshock The Collection (1-2) Türkçe Yama

CUSA03979 bölge kodlu v1.0 oyun gereklidir. Yama 1. ve 2. oyunu kapsamaktadır.

İNDİRME LİNKLERİ

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
GEREKLİ OYUN

Gizli içerik

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Bioshock 1

1.jpg
2.jpg
3.jpg5.jpg
6.jpg

Bioshock 2

7-2.jpg
8-2.jpg9-2.jpg

Son düzenleme:

ispark

Katılımcı Üye
üstad eline emeğine sağlık Allah razı olsun yama işine emek veren tüm arkadaşlarla birlikte

1. oyun ingilizce dublaj üzerinden çalışıyormu acaba xbox versiyonu italyanca sesde çalışıyordu.

Feyyazemir

Katılımcı Üye
Oynamadığım için utandığım bir oyundu,ellerine sağlık.

canbysl

Katılımcı Üye
Arkdaşlarımın tavsiye ettiği zamanla oynamaya fırsat bulamadığım sabırsızlıkla beklediğim oyun ellerinize sağlık.

keremec

Katılımcı Üye
Arkadaşlar yama halloldu ama Bioshock 1 de hala şöyle bir sorun var. Oyunun başlarında oynarken çıkan"Zıplamak için X e bas" tarzındaki öğreticilerin konsol bölümü Pc versiyonunda çevrilmediği için İngilizce çıkıyor. Onun haricinde bu öğreticiler haricinde içinde gamepad ikonu olan herhangi bir metinin içinden başka dilde bir yazı çıkabiliyor(mesela haritada zoom tuşu). Sıkıntı bu metinler bazen İngilizce bazen başka dillerde çıkıyor. Bunların dışında irili ufaklı İngilizce çıkan yerler var(hack bölümündeki boruların açıklama kısmı gibi). Öğretici bölümününü buldum onların hepsini düzeltebilirim ama rastgele çıkan yazıların hepsini teker teker düzeltebileceğimi sanmıyorum. Başlarda çıkanları bulup göze batabilecek olanları halledebilirim. Bunların dışında hiç bir sorun yok altayzılar tam takır çalışıyor. Derseniz ki bunlar önemli değil gözümüze batmaz, yamayı hemen yayınlarım ama bunları düzeltin derseniz şu an ayıracak pek vaktim yok bu yüzden biraz daha beklemek zorunda kalabilirsiniz. Yama 1gb a yakın olacak, ona göre lütfen düşüncenizi yorum olarak belirtin.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Arkadaşlar yama halloldu ama Bioshock 1 de hala şöyle bir sorun var. Oyunun başlarında oynarken çıkan"Zıplamak için X e bas" tarzındaki öğreticilerin konsol bölümü Pc versiyonunda çevrilmediği için İngilizce çıkıyor. Onun haricinde bu öğreticiler haricinde içinde gamepad ikonu olan herhangi bir metinin içinden başka dilde bir yazı çıkabiliyor(mesela haritada zoom tuşu). Sıkıntı bu metinler bazen İngilizce bazen başka dillerde çıkıyor. Bunların dışında irili ufaklı İngilizce çıkan yerler var(hack bölümündeki boruların açıklama kısmı gibi). Öğretici bölümününü buldum onların hepsini düzeltebilirim ama rastgele çıkan yazıların hepsini teker teker düzeltebileceğimi sanmıyorum. Başlarda çıkanları bulup göze batabilecek olanları halledebilirim. Bunların dışında hiç bir sorun yok altayzılar tam takır çalışıyor. Derseniz ki bunlar önemli değil gözümüze batmaz, yamayı hemen yayınlarım ama bunları düzeltin derseniz şu an ayıracak pek vaktim yok bu yüzden biraz daha beklemek zorunda kalabilirsiniz. Yama 1gb a yakın olacak, ona göre lütfen düşüncenizi yorum olarak belirtin.
Düzeltebilecek durumunuz varsa, düzeltip o şekilde paylaşın derim :)

Ps3 yamasında baya zorlanmıştık. Özellikle de ilk oyunun portu 2. Oyundan daha da zordu.

keremec

Katılımcı Üye
Düzeltebilecek durumunuz varsa, düzeltip o şekilde paylaşın derim :)

Ps3 yamasında baya zorlanmıştık. Özellikle de ilk oyunun portu 2. Oyundan daha da zordu.
Yıl olmuş 2019 flaş oyun gibi swf kullanmışlar dosyalarda çıldırıyorum ya :D Remastered yapıyorsun da bir adabı var yahu :) Sadece İngilizce çıksa yine iyiydi ama yok, dil dosyası Birleşmiş Milletler gibi :D

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Yıl olmuş 2019 flaş oyun gibi swf kullanmışlar dosyalarda çıldırıyorum ya :D Remastered yapıyorsun da bir adabı var yahu :) Sadece İngilizce çıksa yine iyiydi ama yok, dil dosyası Birleşmiş Milletler gibi :D
Remastered olsa da dosyalar aynı dosyalar :D Grafiklere ufak bir dokunuş yaparlar o kadar. :D

Allah kolaylık versin. :)

keremec

Katılımcı Üye
Tamamdır o zaman düzeltip öyle yayınlayacağım. Maalesef pc yamasının remastered hali de pek iç açıcı değil, hatalar var. Düzeltip o şekilde paylaşırım vizeler falan da var vakit buldukça az az yaparım. Yaklaşık 1 ay gibi bir sürede biter herhalde. @Scofield istersen konuyu devam eden yamalara taşıyabilirsin.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Tamamdır o zaman düzeltip öyle yayınlayacağım. Maalesef pc yamasının remastered hali de pek iç açıcı değil, hatalar var. Düzeltip o şekilde paylaşırım vizeler falan da var vakit buldukça az az yaparım. Yaklaşık 1 ay gibi bir sürede biter herhalde. @Scofield istersen konuyu devam eden yamalara taşıyabilirsin.
@keremec Acele etmene gerek yok kardeşim, eminim herkes hatasız sürümü sabırla bekleyecektir.Vizelerin de kolaylıklar diliyorum. :)

Konuyu da taşıdım. (y)

Bayraktutan

Katılımcı Üye
Hacı çıkar ya yamayı ,hikayesi önemli olan bir seri. Bu kadarı uğraştığın için de çok sağol.

keremec

Katılımcı Üye
Uyumlu oyun eklenmiştir. Ps4 üzerinde bir şeylere daha bakacağım yarına yüklenmiş olur yama.

baybarsturan

Katılımcı Üye
Ben de alternatif olarak torrent indirmesi vereyim. Burada verdiğim torrent içinde 3 oyun birden bulunmaktadır. Detaylar aşağıdadır.

CUSA03979 Bioshock 1 ve 2 oyunlarını tek bir pakette içinde barındırır. Bu konuda paylaşılacak yama bu kodlu Bioshock 1 ve 2 oyunları içindir.

CUSA03980 Bioshock Infinite yani 3. oyunu içinde barındırır. Bu Bioshock Infinite yani 3. oyunun da Türkçe yaması daha önceden çıkmıştır.
Eğer onu da indirmek isterseniz o oyuna ait yamanın bulunduğu konunun linki bu.
PS4 Türkçe Yama - Bioshock Infinite PS4 Türkçe Yama Çıktı ! [İNDİR]

Yani bu torrent içinden isterseniz Bioshock 1-2 yada Bioshock Infinite ayrı ayrı yada hepsini tek seferde indirebilirsiniz. Torrent içinden seçersiniz.

Yamalar ile uyumlu oyunu aşağıdaki torrent bağlantısından indirebilirsiniz.
Gizli içerik

Maalesef bu torrentten inen oyun ile yama birbirine uymadı ve senkron hatası verdi. (aynı v1.00 versiyon olmasına rağmen)
Ama sıkıntı yok ben sizler için yamayı tekrar paketleyip burada paylaşıyorum. Yani buradaki torrentten indiren yamayı da buradan indirsin.

(keremec.TR.Yama).UP1001-CUSA03979_00-BIOSHOCKCOMPLETE-A0101-V0100.pkg - 36.3 MB (küçük dosyadır)
Gizli içerik
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyunu bu konudaki linklerden indirdiyseniz yama ile oyun direk uygundur ve çalışmaktadır yani tekrar paketleme işlemine gerek yoktur.
(Gördüğünüz gibi benim paylaştığım torrent oyun da yama ile uymadı hata verdi ama ben tekrar paketleme ile uygun hale getirdim.)

Eğer oyunu başka yerden indirdiyseniz yada oyun elinizde eskiden beri bulunuyorsa ve yama yüklenirken hata uyarısı alıyorsanız;

Aşağıdaki @Scofield konusundan yamayı tekrar paketleme işlemi yapın.

Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teşekkürler. Yama sorunsuz çalışmaktadır. Test ettim.
Her iki oyun için de oyun içi Ayarlardan Altyazıları açmayı unutmayın. :)

2019-03-17-22-21-21.jpg
2019-03-17-22-22-07.jpg

2019-03-17-22-27-26.jpg

2019-03-17-22-28-00.jpg

2019-03-17-22-30-11.jpg

2019-03-17-22-30-40.jpg

Son düzenleme:

keremec

Katılımcı Üye
İndirme linki eklenmiştir.

Normalde v1.1 üzerine yapmayı düşünüyordum ama 1gb a yakın bir indirme olacaktı (daha doğrusu benim için 1gb yükleme olacaktı:D) bu yüzden direkt 1.0 üzerine yaptım.

baybarsturan

Katılımcı Üye
İndirme linki eklenmiştir.

Normalde v1.1 üzerine yapmayı düşünüyordum ama 1gb a yakın bir indirme olacaktı (daha doğrusu benim için 1gb yükleme olacaktı:D) bu yüzden direkt 1.0 üzerine yaptım.
İyi yapmışsın benim verdiğim torrentler de zaten v1.00 :)

GÜNCELLEME: Bendeki oyun da v1.00 olmasına rağmen yama hata verdi demek ki senin paylaşımının paketlenmesi farklıymış.
Ama sıkıntı yok ben yeniden paketleyip verdiğim torrent bağlantı indirmesine uygun hale getirerek tekrar paylaştım.

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz