PS4 Pkg Oyun Call of Duty: Black Ops 3 PKG Oyun İndir ! [4.05]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Bilgilendirme
Oyun yükleme işlemleri için lütfen alttaki konuyu takip edin. :)

REHBER PS4 PKG Oyunlarını Yükleme !

İndirdiğiniz .dlc uzantılı linkleri aşağıdaki program ile açabilir ve çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

JDownloader İndir !
Bilgi

Oyun Bilgileri-ScofieldOyun Bilgileri
    Bölge:https://i.hizliresim.com/azMg3d.jpg|Avrupa|İngilizce|PS4|40.70 GB|CUSA02290|4.05|Call of Duty: Black Ops 3 PKG Oyun İndir !
    Diller:{option3}
    Platform:{option4}
    Boyut:{option5}
    Bölge Kodu:{option6}
    Versiyon:{option7}
    {option8}

:kapak:

:zippyshare:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

:VIDEO:
:goruntu:

vdtycl4

Katılımcı Üye
J downloader programında Call of duty black ops 3 ve Nfs rivals oyunları inmiyor linkte problem var sanırım haberiniz olsun diye yazdım

vdtycl4

Katılımcı Üye
Admin gözlemlediğim ilginç bir olayı burda açıklamak istiyorum ben bu siteden şuana kadar 10 tane oyun indirdim ve bu indirdiğim oyunlardan the evil within ve cod black ops 3 oyununda bir şey fark ettim bu iki oyunu ps4 e kurdum oyunu açıyorum 5 dakika geçmiyor makinanın fan sesi ötmeye başlıyor ısınıyor durumu fark ettim ve oyundan çıkış yaptım makine hemen sustu sonra makinayı kapatmadan başka bir oyunu açtım 2 saat oynadım en ufak fan sesi gelmedi bu olay sadece evil within ve black ops 3 te oluyor diğer oyunları 5 saat bile oynasam makinadan en ufak ses çıkmıyor acaba bölge kodu ile mi alakalı çünkü evil within ve black ops 3 ün dili İspanyolca İngilizce değil diğer oyunlar İngilizce onlarda fan ötmüyor çok ilginç bir durum

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Admin gözlemlediğim ilginç bir olayı burda açıklamak istiyorum ben bu siteden şuana kadar 10 tane oyun indirdim ve bu indirdiğim oyunlardan the evil within ve cod black ops 3 oyununda bir şey fark ettim bu iki oyunu ps4 e kurdum oyunu açıyorum 5 dakika geçmiyor makinanın fan sesi ötmeye başlıyor ısınıyor durumu fark ettim ve oyundan çıkış yaptım makine hemen sustu sonra makinayı kapatmadan başka bir oyunu açtım 2 saat oynadım en ufak fan sesi gelmedi bu olay sadece evil within ve black ops 3 te oluyor diğer oyunları 5 saat bile oynasam makinadan en ufak ses çıkmıyor acaba bölge kodu ile mi alakalı çünkü evil within ve black ops 3 ün dili İspanyolca İngilizce değil diğer oyunlar İngilizce onlarda fan ötmüyor çok ilginç bir durum
@vdtycl4 Oyunlarla alakalı olabilir,ama oyunda sorun yok.Bende de AC Syndicate oyunu var,ve fanlar çok sesli çalışıyor ve bazı oyunlar da olmuyor.Buna yapacak birşey yok maalesef :)

vdtycl4

Katılımcı Üye
Bence oyunlarda sorun var ve işin ilginç yanı her seferinde İspanyolca olan oyunlarda oluyor bölge kodu uyumsuzluğu mu var acaba İngilizce dile sahip oyunlarda böyle bir sorun olmuyor işin kötü yanı makinaya zarar verebilir yani fan sesi makine ısındığı zaman zorlandığı zaman genelde yükselir daha oyunu açalı 5dk olmuyor hemen makine çok sesli çalışıyor bu şekilde zarar görebilir makine

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.newgamex.com
Grafik değerleri yüksek oyunlarda makinenin yüksek seste çalışması son derece normaldir. Mesela biz ikinci el PS3'leri alırken özellikle Uncharted 3 oyununu ile test ederek alımını yapıyoruz. Özellikle Uncharted 3 oyunu makineyi inanılmaz zorluyor. Sizin durumda buna benzer bir şey olabilir. Bu arada makine kaç yıllık? İlk çıkan serilerden mi?

vdtycl4

Katılımcı Üye
Makinayı sıfır olarak geçen ay aldım yani 1 aylık makine ama 2016 çıkışlı bir makine çünkü ben alıp tv ye bağladığım da sistem yazılımı 3.15 ti modeli Cuh1216a mat renk fat kasa ps4 eğer bu şekilde makine zarar görmüyorsa önemli değil

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.newgamex.com
Makinayı sıfır olarak geçen ay aldım yani 1 aylık makine ama 2016 çıkışlı bir makine çünkü ben alıp tv ye bağladığım da sistem yazılımı 3.15 ti modeli Cuh1216a mat renk fat kasa ps4 eğer bu şekilde makine zarar görmüyorsa önemli değil
PS4'ü kapalı bir alanda çalıştırmamaya önem gösterin. Bazen cam kapaklı TV sehpa ünitelerinde çalıştıranlar oluyor. Makine hava sirkülasyonunu yapamadığı durumlarda da yüksek devirde çalışır. Uydu cihazı gibi cihazların üzerinde olmasın, yani alttan ısı yayacak aletlerden uzak tutun. Yine aynı şekilde fan bölgesi duvara yakın olmasın, fandan gelen hava rahatça dışarı atılsın.
Eğer mümkünse bu sorun yaşadığınız oyunlardan bir tanesinin orijinalini eşten, dosttan temin edip deneyebilirsiniz.

vdtycl4

Katılımcı Üye
The evil within oyununu Rusça bir siteden indirdim bölge kodu ingilizce dil destekli olan kurdum Ps4 e ve yaklaşık 2 saat oynadım herhangi bir problem olmadı fakat daha önce bu siteden indirdim ispanyolca dil olan evil withinde ps4 oyunu açtıktan 10 dk sonra fan sesi yükseliyordu hemen bugün cod black ops 3 ü indirdim oda ispanyolca dil olan oyun oda aynı şekilde kısa sürede makinenin sesli çalışmasına sebep oldu yani çok ilginç bbir durum

fasir3535

Katılımcı Üye
Uncharted 4 oynamadan fan sesi duydum demeyin valla hoş buda az değil ama keşke bir çözümü olsa ya PS4 de remastered harici oyun gordumu bağırması çok can sıkıcı

raw999

Katılımcı Üye
PS4'ü kapalı bir alanda çalıştırmamaya önem gösterin. Bazen cam kapaklı TV sehpa ünitelerinde çalıştıranlar oluyor. Makine hava sirkülasyonunu yapamadığı durumlarda da yüksek devirde çalışır. Uydu cihazı gibi cihazların üzerinde olmasın, yani alttan ısı yayacak aletlerden uzak tutun. Yine aynı şekilde fan bölgesi duvara yakın olmasın, fandan gelen hava rahatça dışarı atılsın.
Eğer mümkünse bu sorun yaşadığınız oyunlardan bir tanesinin orijinalini eşten, dosttan temin edip deneyebilirsiniz.
merhaba 15 haziranda nintendo switchi kıran bir dongle çıkıyor piyasaya bu ürünü satacak mısınız?
https://team-xecuter.com/faq-2-xecuter-sx-family/

withoutme

Katılımcı Üye
Bilgilendirme

Oyun yükleme işlemleri için lütfen alttaki konuyu takip edin. :)

REHBER PS4 PKG Oyunlarını Yükleme !

İndirdiğiniz .dlc uzantılı linkleri aşağıdaki program ile açabilir ve çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

JDownloader İndir !
Bilgi
Bilgilendirme

Bilgi

Oyun Bilgileri-ScofieldOyun Bilgileri
    Bölge:https://i.hizliresim.com/azMg3d.jpg|Avrupa|İngilizce|PS4|40.70 GB|CUSA02290|4.05|Call of Duty: Black Ops 3 PKG Oyun İndir !
    Diller:{option3}
    Platform:{option4}
    Boyut:{option5}
    Bölge Kodu:{option6}
    Versiyon:{option7}
    {option8}

:kapak:

:zippyshare:
[Gizli içerik]

:VIDEO:
:goruntu:

tşkler