Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Call of duty WWII - Türkçe yama istek

2. el cep telefonu alıyoruz

security38

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
103
28
Genellikle çeviriciler hikaye bazlı oyunların Çevirisini yapıyor ama bu tarzda oyunlar yapılsa hiç fena olmaz Rise of the Tomb Raider
Türkçe oynamak ayrı bir zevkli emeğin için teşekkürler Scofield

Scofield

Administrator
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
Genellikle çeviriciler hikaye bazlı oyunların Çevirisini yapıyor ama bu tarzda oyunlar yapılsa hiç fena olmaz Rise of the Tomb Raider
Türkçe oynamak ayrı bir zevkli emeğin için teşekkürler Scofield
Teşekkür ederim. :)

Aslında FPS oyunlarına da yönelmek gerekiyor ,yakın zamanda bir oyun için düşünüyorum. :unsure:

Kod:
"MAP_LOCKED"                                "%s1 (KiLiTLi)"
        "PRIVATE_MATCH_UNAVAILABLE"                    "%s1 (MEVCUT DEĞiL)"
        "PRIVATE_MATCH_MODE_NO_MAP_SUPPORT"            "%s1, %s2 haritasında mevcut değil."
        "PRIVATE_MATCH_MAP_NO_MODE_SUPPORT"            "%s1, %s2 modunda mevcut değil"
        "MENU_SP_MASTER_COMPLETE"                    "Uzman Tamamlandı"
        "MENU_SP_COLLECTIBLES_FOUND"                "Toplanabilirler Bulundu"

Boray08

Katılımcı Üye
31 Ağu 2019
1
1
Teşekkür ederim. :)

Aslında FPS oyunlarına da yönelmek gerekiyor ,yakın zamanda bir oyun için düşünüyorum. :unsure:

Kod:
"MAP_LOCKED"                                "%s1 (KiLiTLi)"
        "PRIVATE_MATCH_UNAVAILABLE"                    "%s1 (MEVCUT DEĞiL)"
        "PRIVATE_MATCH_MODE_NO_MAP_SUPPORT"            "%s1, %s2 haritasında mevcut değil."
        "PRIVATE_MATCH_MAP_NO_MODE_SUPPORT"            "%s1, %s2 modunda mevcut değil"
        "MENU_SP_MASTER_COMPLETE"                    "Uzman Tamamlandı"
        "MENU_SP_COLLECTIBLES_FOUND"                "Toplanabilirler Bulundu"
Merhaba. Cod WW2 Türkçe yama çalışmasının ne durumda olduğuna dair bir bilginiz var mı? Araştırmalarıma rağmen bir sonuca ulaşamadım.

2. el cep telefonu alıyoruz