Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CFW yüklü olan PS3 te bazı sorularım...

2. el cep telefonu alıyoruz

marowak

Katılımcı Üye
3 Mar 2019
32
8
1. CFW yüklü olan makinamda OFW 4.84 yüklersem harddiskteki PSN oyunlarım (cfw2ofw ile çevrilmiş veya pkg olarak yüklenmiş oyunlar) ve saveler silinir mi?

2. CFW ferrox 4.84 kullanıyorum. PS3 firmware 4.75... bazı oyunlar 4.80, 4.82 istiyor. fakat uyarı versede oyun çalışıyor. overflow ve rebug yazılımlarını sevemediğim için kullanmak istemiyorum. 4.75 ferrox CFWnin sonuncusumudur?

3. CFW yüklü makinamda multiplayer oyun oynayabilirmiyim? ((daha önce plant vs zombie garden warfare oynamıstım)) banlanırsam nasıl anlarım? bu banı kaldırabilirmiyim? bazı oyunların içinde DLC, harita paketi vs indirmek istediğimde "80000xc1f" tarzında hata veriyor. bunun sebebi nedir?

4. bazı oyunlarda internet baglı oldugu için oyun balayınca XX update dosyası bulundu diyor.. iptal deyip oyunu baslatıyorum. bu update dosyasını (mesela pes 2018 i açınca hemen 1.08 güncelleme dosyası uyarısı veriyor) pkg olarak bulup yüklesem olurmu?

5. pkg olarak indirdiğim oyunları ps3 game folder haline çevirebilirmiyim?

6. CFW2OFW adlı uygulama ile ps3 game folder (bles blus vs gibi) olan oyunları PSN şekline bazı oyunları çevirebiliyorum. kimi çevirme yapmadan direk hata veriyor, kimi işleme baslıyor PARAM.SFO da failed hatası veriyor, kimi ise sorunsuz convert yapsa bile oyun çalışmıyor.. bu CFW2OFW nin yerine kullanabilecegim alternatif bi yol varmıdır?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

2. el cep telefonu alıyoruz