Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Cobra ode 4.82 online

2. el cep telefonu alıyoruz

hydrkara

Katılımcı Üye
Ps3 süper slim cihazda cobra ode takılı. Bir delilik yapıp makineyi 4.82 ye yükselttim. Yeniden swap disk çektim. Ve sonuç mükemmel oldu. Bütün oyunlar sorunsuz çalışıyor ve online oynanıyor. Şuan için hiç bir sıkıntı yoktur. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunlarınızın güncellemelerini indirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hiç bir oyun çalışmaz. Psn oyunlarının bir kısmını çalıştırmayı başardım. Burada deneyimlerimi paylaşmak istedim. Malum artık odelere teknik destek kalmadı. Anca kendi kendimize bir şeyler yapmaya çalışacağız.

NOT:PS3 SÜPERSLİM KASADIR. MAKİNE 4.53-4.55 İSE HİÇ BULAŞMAYIN. VERSİYON YÜKSELTME YAPARSANIZ SORUMLULUK SİZE AİTTİR.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
@hydrkara Verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederiz :)

berdil

Katılımcı Üye
kobra ode versiyonunuz kaç acaba? benim ps3 versiyonum 4.61 onu 4.82ye güncellesem sıkıntı olur mu? Bir de illa swap disk çekmek zorundamıyım yeni versiyona yükseltirsem çünkü artık çeken bir yer bulamıyorum

berdil

Katılımcı Üye
Ps3 süper slim cihazda cobra ode takılı. Bir delilik yapıp makineyi 4.82 ye yükselttim. Yeniden swap disk çektim. Ve sonuç mükemmel oldu. Bütün oyunlar sorunsuz çalışıyor ve online oynanıyor. Şuan için hiç bir sıkıntı yoktur. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunlarınızın güncellemelerini indirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hiç bir oyun çalışmaz. Psn oyunlarının bir kısmını çalıştırmayı başardım. Burada deneyimlerimi paylaşmak istedim. Malum artık odelere teknik destek kalmadı. Anca kendi kendimize bir şeyler yapmaya çalışacağız.

NOT:PS3 SÜPERSLİM KASADIR. MAKİNE 4.53-4.55 İSE HİÇ BULAŞMAYIN. VERSİYON YÜKSELTME YAPARSANIZ SORUMLULUK SİZE AİTTİR.
Teşekkürşer

2. el cep telefonu alıyoruz