Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Cobra ode 4.82 online

2. el cep telefonu alıyoruz

hydrkara

Katılımcı Üye
4 Kas 2016
4
1
Ps3 süper slim cihazda cobra ode takılı. Bir delilik yapıp makineyi 4.82 ye yükselttim. Yeniden swap disk çektim. Ve sonuç mükemmel oldu. Bütün oyunlar sorunsuz çalışıyor ve online oynanıyor. Şuan için hiç bir sıkıntı yoktur. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunlarınızın güncellemelerini indirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hiç bir oyun çalışmaz. Psn oyunlarının bir kısmını çalıştırmayı başardım. Burada deneyimlerimi paylaşmak istedim. Malum artık odelere teknik destek kalmadı. Anca kendi kendimize bir şeyler yapmaya çalışacağız.

NOT:PS3 SÜPERSLİM KASADIR. MAKİNE 4.53-4.55 İSE HİÇ BULAŞMAYIN. VERSİYON YÜKSELTME YAPARSANIZ SORUMLULUK SİZE AİTTİR.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
@hydrkara Verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederiz :)

berdil

Katılımcı Üye
26 May 2018
3
1
kobra ode versiyonunuz kaç acaba? benim ps3 versiyonum 4.61 onu 4.82ye güncellesem sıkıntı olur mu? Bir de illa swap disk çekmek zorundamıyım yeni versiyona yükseltirsem çünkü artık çeken bir yer bulamıyorum

berdil

Katılımcı Üye
26 May 2018
3
1
Ps3 süper slim cihazda cobra ode takılı. Bir delilik yapıp makineyi 4.82 ye yükselttim. Yeniden swap disk çektim. Ve sonuç mükemmel oldu. Bütün oyunlar sorunsuz çalışıyor ve online oynanıyor. Şuan için hiç bir sıkıntı yoktur. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunlarınızın güncellemelerini indirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hiç bir oyun çalışmaz. Psn oyunlarının bir kısmını çalıştırmayı başardım. Burada deneyimlerimi paylaşmak istedim. Malum artık odelere teknik destek kalmadı. Anca kendi kendimize bir şeyler yapmaya çalışacağız.

NOT:PS3 SÜPERSLİM KASADIR. MAKİNE 4.53-4.55 İSE HİÇ BULAŞMAYIN. VERSİYON YÜKSELTME YAPARSANIZ SORUMLULUK SİZE AİTTİR.
Teşekkürşer

2. el cep telefonu alıyoruz