Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

[ÇÖZÜLDÜ] HFW 4.84 HEN 2.3.1 - Oyunlarda Siyah Ekran ve Donma Sorunu

2. el cep telefonu alıyoruz

ceka16

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
6
1
Arkadaşlar ben gta5 i güç bela kurdum açılıyor ekran kalibrasyon yerinde joystic tepki vermiyor ama ps tuşuna basılı tutunca oyundan çıkabiliyorum nerde hata yaptım acaba

haktan555

Katılımcı Üye
9 Nis 2020
2
1
Merhaba bende HEN 2.1.1 yüklmesi yaptım ps3 3003b slim modeli bende de bazı oyunlar siyah ekran da kalıyor önemli oyunlar değil ama sırayla deniyorum.
Elimde ki oyunlar tek tek deniyeceğim.
Çalışan oyunlar denediklerim
gta 5,(İlk açışda siyah ekranda kaldı tekrar kurulumda güncel sürüm dosyaları indirdikten sonra kurdum.)
pes2013 ve 2018
The Last of Us
Motor strm
Ps3 younlarının dlc lerini günceleme paketlerini indirilebecegimiz bir prgram site varmıdır.
last of us hangi dosyayı kurdun BCUS98714 BCES01584 gibi

haktan555

Katılımcı Üye
9 Nis 2020
2
1
Tekrar kurmadım onu PS4'te bitirdiğimden. Bende açılmamasının nedeni başka makineden aldığım için açılmadı.
Sıfırdan indirirsen açılacaktır. BCES01584 Avrupa versiyon TR Dil olur.
ps3 teki oyunlarını söylermisin Bces blus sürümleri ile söylersen çok güzel olur

asker22

Katılımcı Üye
27 Eyl 2018
73
8
Arkadaşlar ben gta5 i güç bela kurdum açılıyor ekran kalibrasyon yerinde joystic tepki vermiyor ama ps tuşuna basılı tutunca oyundan çıkabiliyorum nerde hata yaptım acaba
s. a. kardeşim bende de aynı sorun var. çözümü biliyorsan yardım edermisin ?

çetin159329

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
1
1
the last of us ' a 2,5 haftadır uğraşıyorum her yere baktım işte ftp bağlantısıyla attım iso oluşturdum dlc dosyalarını yükledim ama hep sağ altta the last of us yazısı çıkıyor sonra siyah ekranda kalıyor bu sorunu nasıl çözebilirim

2. el cep telefonu alıyoruz