PS4 Türkçe Yama DARK SOULS 3: The Fire Fades Edition PS4 Türkçe Yama Çıktı ! [İNDİR]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator

Buradan indirebilirsiniz:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
PAROLA: SCOFIELD

Uyumlu Oyun
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Oyunu Çeviren: KarapathiaN (Ömür KANTAR) ve EKİP üyelerine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA07439

Türkçe yamaya erişmek için yapmanız gerekenler: PS4 Türkçe Yama - Türkçe Yama Paylaşımı Hakkında ! [DESTEK OLUR MUSUNUZ?]

Türkçe yamayı paylaşıma açmak için gereken oyun sayısı: 3 veya 4 ADET PS4 CD OYUNU (Bu türkçe yamada ana oyun ve dlc'lerin tamamı türkçedir.) - TOPLANDI

Türkçe Yamanın Paylaşılması için Destek Olan Arkadaşlarım: @abstergo78 (2 OYUN) ve @nedokaplan (2 OYUN) göndererek destek olmuşlardır, kendilerine çok teşekkür ederim.

Dipnot: PS3 oyunları da kabul edilmekte olup 2 adet PS3 oyunu 1 PS4 CD oyununa eşit olacaktır.

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Metro'dan sonra, sıra geldi bu oyunun türkçe yamasına. :)

@abstergo78 arkadaşımızın gönderdiği 2 adet oyunu bu türkçe yama adına kullanacağım.Geriye sadece 2 adet kaldı.Desteklerinizi bekliyorum. (y):coffee:

Ghost

Katılımcı Üye

[Gizli içerik]

DESTEK İÇİN OYUN BEKLENİYOR...

Türkçe yamaya erişmek için yapmanız gerekenler: PS4 Türkçe Yama - Türkçe Yama Paylaşımı Hakkında ! [DESTEK OLUR MUSUNUZ?]

Türkçe yamayı paylaşıma açmak için gereken oyun sayısı: 3 veya 4 ADET PS4 CD OYUNU (Bu türkçe yamada ana oyun ve dlc'lerin tamamı türkçedir.)

Dipnot: PS3 oyunları da kabul edilmekte olup 2 adet PS3 oyunu 1 PS4 CD oyununa eşit olacaktır.

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
TŞK

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Bir kaç güne bu oyunun da türkçe yaması geliyor.Upload yapıyorum. (y)

Destek olup oyun gönderen arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum. :)

abstergo78

Katılımcı Üye
çok teşekkürler..emek veren herkes çok değerli benim için..

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Aksilik olmaz ise, yarın öğlen saatlerine doğru türkçe yama paylaşılacaktır.Uyumlu oyun linkini gönderen @multimesut arkadaşıma teşekkür ediyorum :)

multimesut

Katılımcı Üye
Emegi gecen herkese tesekkur ediyorum. @Scofield arkadasimada ayrica tesekkur ediyorum :) Herkese iyi oyunlar dilerim ..

Hypnos25

Katılımcı Üye

[Gizli içerik]

Uyumlu Oyun
[Gizli içerik]

Türkçe yamayı paylaşıma açmak için gereken oyun sayısı: 3 veya 4 ADET PS4 CD OYUNU (Bu türkçe yamada ana oyun ve dlc'lerin tamamı türkçedir.) - TOPLANDI

Türkçe Yamanın Paylaşılması için Destek Olan Arkadaşlarım: @abstergo78 (2 OYUN) ve @nedokaplan (2 OYUN) göndererek destek olmuşlardır, kendilerine çok teşekkür ederim.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
Tsekurler

arif02

Katılımcı Üye
inşallah en kısa zamanda eklenir elinizi sağlık