Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Devler Açıkladı 5.55 İçin çalışma yok !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tantana42

Katılımcı Üye
Kısaca : Herkes 5.55 çıkmış ama paylasılmıyor diye paylasım yapıyor ne ben nede başka bir dev böle bir açıklama yapmadı kime inanırsanız inanın diyolar.

Yani arkadaşlar 5.55 hayal oldu kırılır ama bu herifler 5.05 kırdı baska kim kırar bilmiyorum ama uzun vadede beklemeyin . Belki 1 sene sonra. Ama bu adamlar çıkarmayacak.

Ekli dosyalar

deviltheturtle

Katılımcı Üye
Daha
geliştiricileri var. Onlar yapmayacağız demedi ? Boşuna panik yaratmayın lütfen.
Benim için en önemlisi 'specter' dı oda 'qwerty' nin bu mesajını destekler nitelikte rt yapmış duvarına. Görünen o ki sce .party görünen '5.55 kırıldı fakat yayınlanmadı' mesajı gerçeği yansıtmıyor. Umarım yanılıyorumdur da bir an önce çıkar bizde yeni oyunlara kavuşma şansına erişiriz.

impala

Katılımcı Üye
Kardeşim o zaman işimiz yaşmı gözüküyor .bir çok insan 5.55 kırıldı 6.0 bekleniyor diyordu.sce.party sitesi sağlam site oradan takip edin diyorlardı şimdi ne oldu da aksi iddia ediliyor arkadaşlar ne olacak acaba bu işin sonu.

nate86

Katılımcı Üye
arkadaşlar almak isteyen olursa bende kırık cihaz var fat kasa 5,05 500 gb 2 kol

wolowow

Katılımcı Üye
5.05 içinde aynı şeyler söylendi. Bu iş danışıklı döğüş işi. geliştiriciler zaten sony ile bağlantılı insanlar. Önce yeni oyunlar satılacak belirli bi gelir elde edilecek sonra bi önceki sürümler açılacak bu hep böyle oldu. Olmayacak diye bişey yok

impala

Katılımcı Üye
kardeşim sence çok uzun süre beklermiyiz ne diyosun takip ettiğin kadar.

yns01

Katılımcı Üye
Bana soracak olursan ps3 ve ps4 deneyimlerime göre bu iş minimum 1 ayı bulacak çünkü işi fifa19 pes19 detroit bozdu.
aynen katılıyorum.. pes ve fifayı oynatabilecek bir versiyon oluşturmadan kesinlikle yayınlamayacaklar ki ben de olsam aynı şeyi yapardım.. twitter mesajına gelince ciddi olduğunu düşünmüyorum, muhtemelen "çıkmayacak" diyerek insanların moralini bozup sonradan "sürpriiizzz" demek için paylaşmıştır bu mesajı

narcos_16

Katılımcı Üye
Kesin çıkar bence 10 gün içinde çıkacaktır 5.55 jailbreak bunlar yapmazsa baskasi yapar sonra Daha The last of us 2 var red dead Redemption var :)

impala

Katılımcı Üye
İnşallah arkadaşlar en kısa sürede çıkar makina 2 aydır yatıyor kutudan bile çıkarmıyorum yani pes fifa 2019 sürümleridemi kırılacak

solayak

Katılımcı Üye
kanser olduk altı üstü 2 oyun oynicaz çok sıkıldım beklemekden 6.0 a güncelleyip oyun mu alsam bilemedim ümidim de kesildi bana kalırsa 2-3 ay daha gelmez gibi geliyor sizce?

Son düzenleme:

yns01

Katılımcı Üye
İnşallah arkadaşlar en kısa sürede çıkar makina 2 aydır yatıyor kutudan bile çıkarmıyorum yani pes fifa 2019 sürümleridemi kırılacak
benim fikrim bu yönde kardeşim.. pes 19 çıktı, fifa 19 da 28 eylül de çıkacak.. muhtemelen pes'i kırdılar ama fifa daha çıkmadığı için onu bekliyorlar..
çıktığında eğer 5.55 sürümüne uyumlu çıkarsa onu da kırıp öyle yayınlarlar exploiti.. tabii bu benim fikrim yanılıyor da olabilirim :)

cme1731

Katılımcı Üye
Ben pek anlamam bu işlerden ama IP TV satıcılarının çoğu Bein Sports'a para ödedikleri mantığından gidersek BU ELEMANLAR PES 19-FİFA 19 AZICIK SATILSIN diye bekliyorlar :D Onlar satılsın da sonra kırarız diyorlar :D

Skayn

Katılımcı Üye
6.0 çıkınca sevinmiştim 5.05 de bir yere kadar yeni oyunları oynayamazsak ps3'ten farkı kalmaz

frostxxx07

Katılımcı Üye
bende çıkar diye bekliyordum plus bile almadım kaç aydır 5.55i kırsalarda rahatlasak kaç aydır bekliyorum

JimRoot

Katılımcı Üye
2 saatte bir sitedeki bu konuya giriş yapıyorum. Artık kırılsada oyunları oynayabilsek... aylardır bekleyişlerimiz son bulur umarım.

pztrnn

Katılımcı Üye
benim fikrim bu yönde kardeşim.. pes 19 çıktı, fifa 19 da 28 eylül de çıkacak.. muhtemelen pes'i kırdılar ama fifa daha çıkmadığı için onu bekliyorlar..
çıktığında eğer 5.55 sürümüne uyumlu çıkarsa onu da kırıp öyle yayınlarlar exploiti.. tabii bu benim fikrim yanılıyor da olabilirim :)
Sen olayi cok yanlis anlamissin oyun oyun kirmak diye birsey yok :) Birkac ay kirilmaz daha görünen o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...