Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DİABLO 3 ingilizce

2. el cep telefonu alıyoruz

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
142
43
diablo 3 oyununun ps4 için ingilizce mümkünse torrent olarak paylaşabilmeniz mümkün mü.. indirdiğim rusça çıktı

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
diablo 3 oyununun ps4 için ingilizce mümkünse torrent olarak paylaşabilmeniz mümkün mü.. indirdiğim rusça çıktı
Benim paylaşımımdakini denediniz mi?
Denediyseniz sadece oyunu yükleyerek bakın yani update dosyasını yüklemeyin. Update dosyası Rusça olabilir.
Bir de 2 tane versiyon paylaşmıştım ikisini de denediniz mi? Haber verin.

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
142
43
Benim paylaşımımdakini denediniz mi?
Denediyseniz sadece oyunu yükleyerek bakın yani update dosyasını yüklemeyin. Update dosyası Rusça olabilir.
Bir de 2 tane versiyon paylaşmıştım ikisini de denediniz mi? Haber verin.

bendeki dosyalara baktım isimleri boyutları birebir aynı. o yüzden sizinkini indirmedim. ama sitedeki yorumlar oyunun genelde rusça ve ispanyolca olduğu yönünde... ama update dosyasını yüklemeden deneyip sonucu yazıcam.. tşk ederim.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
bendeki dosyalara baktım isimleri boyutları birebir aynı. o yüzden sizinkini indirmedim. ama sitedeki yorumlar oyunun genelde rusça ve ispanyolca olduğu yönünde... ama update dosyasını yüklemeden deneyip sonucu yazıcam.. tşk ederim.
Benim paylaşımımı indirip deneyip kuran ve itiraz eden var mı ben görmedim.

Valla bir indir dene istersen indirmeden bilemeyiz di mi? :)

İngilizce Diablo isteyen olmuş ben de bunu paylaşmışım herhalde o kişi indirip denemiştir baktım sonraki mesajlara başka bir mesaj atmamış yani Rusça çıksa yazardı sanırım ama bilemiyorum. Deneyin.

Son düzenleme:

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
142
43
Benim paylaşımımı indirip deneyip kuran ve itiraz eden var mı ben görmedim.

Valla bir indir dene istersen indirmeden bilemeyiz di mi? :)

İngilizce Diablo isteyen olmuş ben de bunu paylaşmışım herhalde o kişi indirip denemiştir baktım sonraki mesajlara başka bir mesaj atmamış yani Rusça çıksa yazardı sanırım ama bilemiyorum. Deneyin.
indirdim malesef benim ki ile aynı çıktı.. rusça maalesef..

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
142
43
Hangisini indirdin? Ethernal mı yoksa Ultimate mi?
Update dosyasını yüklemeden sadece oyunu yüklemeyi denedin mi?
Yani oyunu yükleyip update yüklemeden oyunu çalıştırıp baktın mı?
ultimate olanı indirdim... sadece oyunu kurdum rusça oldu. updateyi kurunca da değişmedi... sanırım oyunda sadece rusça var... diğerinin de ispanyolca olduğu ile ilgili yorumlar var

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
ultimate olanı indirdim... sadece oyunu kurdum rusça oldu. updateyi kurunca da değişmedi... sanırım oyunda sadece rusça var... diğerinin de ispanyolca olduğu ile ilgili yorumlar var
Şimdi kendi arşivimdeki oyunu test ettim. Bendeki de Ultimate ama boyutları farklı ve İngilizce.
Şu Eternalı da denemek gerekir. Olmadı. Ben kendimdekini upload ederim ama sürer biraz.
Bendeki toplam boyut 35 GB

2512

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
142
43
Şimdi kendi arşivimdeki oyunu test ettim. Bendeki de Ultimate ama boyutları farklı ve İngilizce.
Şu Eternalı da denemek gerekir. Olmadı. Ben kendimdekini upload ederim ama sürer biraz.
Bendeki toplam boyut 35 GB

Ekli dosyayı görüntüle 2512
seni de yoruyorum kusura bakma... valla eski oynamadığım oyun oyun arayışındayken bu oyun karşıma çıktı. hem oğlumla ikimiz oynarız diye düşünerek bu oyuna kafayı taktım. mecburen eski gömülü eski oyunları arayarak zaman geçiriyoruz.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
seni de yoruyorum kusura bakma... valla eski oynamadığım oyun oyun arayışındayken bu oyun karşıma çıktı. hem oğlumla ikimiz oynarız diye düşünerek bu oyuna kafayı taktım. mecburen eski gömülü eski oyunları arayarak zaman geçiriyoruz.
Şimdi 22 GB 'lik PES yamasını upload ediyorum. O bitsin senin için bendeki İngilizce oyunu da yüklerim. Sorun değil. :)

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,932
113
44
Antalya
çok teşekkür eerim.. varolasın
Evet İngilizce oyunu ekledim.

Bendeki 28 GB oyunu upload etmektense tekrar internetten buldum, tabi bulmakla kalmadım indirdim, yükledim ve test ettim.
Evet oyun İngilizce ama 1.25 güncellemesi 7 GB küsür o paylaşılan sitede uyumsuz yani problemli olduğundan kendimdekini yükledim ve Ek karakter DLC sinide ekledim ve paylaştım. Oyun Full DLC karakterli ve İngilizce olarak hazırdır. İyi oyunlar.

2. el cep telefonu alıyoruz