Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Dinlenme Moduna Alinan Switch'in Donmasi

2. el cep telefonu alıyoruz

Eyupgucluer

Katılımcı Üye
Oyun oynarken,oyunu kapatmadan dinlenme moduna aldiktan sonra tekrar actigimda genelde ilk yuklenme-loading aninda cihazim donuyor,normal durumlarda zelda da bile saatlerce oynadigimda donmuyor,fabrika ayarlarina cevirdim, 3 adet sd kart denedim (samsung evo,sandisk vs) degisen bisey olmadi,sorun donanimsal mi yazilimsal mi,daha onemlisi nasil bir cozumu olabilir,aklima gelen tek cozum komple sistem yaziliminin tekrar yuklenmesi,oda mumkun gozukmuyor...

Emrah1925

Katılımcı Üye
Merhabalar Kardeşim.

Makinanda SX OS yüklü mi? yoksa orijinal olarak mı oynuyorsun?

Bende şimdiye kadar söylediğin sorun hiç olmuyordu, 6.0 Güncellemesi geldikten sonra FİFA 19'da söylediğini bir kaç kez yaptı. beinm makinamda SX OS yüklü, kırık makina, diğer oyunlarda hiç deneme fırsatım olmadı, eğer senin makinanda da 6.0 güncellemesi yüklü ve bu güncellemeden sonra başladıysa tahminim güncellemeyle ilgili bir sorun olabilir (bizimle değil Switch'in kendi yazılımıyla) ve muhtemelen bunu farkedip örneğin 6.01 gibi bir üst güncellemeyi göndereceklerdir. ama tabiki kırık makinalar için o kadar para vermemek adına azcık kilitlenip bizi uğraştırmasına da çok fazla söylenmemek lazım, Allah taş yapar sonra beni :D o nedenle şikayet etmiyorum ama durum ile ilgili muhtemelen güncelleme olabilir diye düşünüyorum. SX OS 2.0'dan sonra belki çıkaracakları sürüm ile de düzelebilir. (;

Eyupgucluer

Katılımcı Üye
Merhaba arkadasim,cihazi elden aldim kirilmamis vaziyette,alir almaz sx os pro ile kirdim ve bende onceleri senin gibi dusundum,ancak elden aldigim arkadasa sorunca onda da ofw'li halinde iken de dinlenme modundan sonra oyuna devam ettmesi halinde dondugunu soyledi,isinmadan yada kasmadan dolayi yapsa normal durumlarda da donardi...Ilginc bir durum,

Emrah1925

Katılımcı Üye
Makinanın versiyonu nedir peki? ayrıca örneğin oyunu oynarken dinlenme moduna aldığında makina şarj'da mı oluyor? yoksa boşta mı duruyor? bendeki sadece şarjdayken (yani dock'una koyduğumda) donma yapıyor çünkü. şarja takmadan bıraktığımda herhangi bir sorun yaşatmıyor. senin mesajına cevap verdikten sonra yatmadan biraz Donkey Kong Tropical Freeze oynadım 5 dk kadar denemek için, dock'a koydum şimdi çıkardım kaldığı yerden devam etti. oyun ile de alakalı olabilir belki şimdi onu fark etmiş oldum ben de.

Eyupgucluer

Katılımcı Üye
Makine 6.0 versiyon,sarjda degil iken ve cogu oyunda yapiyor,hatta oyunu durdurup masaustu modunda dinlenme moduna aliyorum yine donuyor,ama oyunu kapatip dinlenme moduna aldigimda donmuyor,farkli farkli sd kartlar ile farkli oyunlar ile ve yine format cekerek yaptim degisen bisey olmadi,ki benden onceki sahibinde de ofw'li halde ikende ayni seyi yapiyormus,tek cozumu garantiye gondermek oda tr'de yok,olsa bioe cihaz banlandi kabul etmezler,yine bir umut forumdaki arkadaslardan bir cozum cikar dedim...

Eyupgucluer

Katılımcı Üye
Bu hatayi alan arkadaslae var ise ki yok gibi gozukuyor, nsp uzantili oyunlae kuruldugu takdirde hata tekerrur etmiyor,

Eyupgucluer

Katılımcı Üye
kurdum hocam,xci dosyalarindan uzak durdugum surece sikinti cikartmiyor,convert programlari var nsp ye ceviren,hem daha rahat oluyor

Lethe

Katılımcı Üye
merhaba convert programı olarak hangisini kullanıyorsunuz.

2. el cep telefonu alıyoruz