Ds4 Pcye Baglama

2. el cep telefonu alıyoruz

mad_080

Katılımcı Üye
iyi geceler arkadas ds4u win 10lu pcme kablosuz olarak bagliyorum bagli gozukuyor ama oyunda aktif olmuyor ds4 icin mevcut prog. kullanarak ancak aktif oluyor. baska pratik bir cozum yolu var midir.tesekkur ederim.

Emrah1925

Katılımcı Üye
iyi geceler arkadas ds4u win 10lu pcme kablosuz olarak bagliyorum bagli gozukuyor ama oyunda aktif olmuyor ds4 icin mevcut prog. kullanarak ancak aktif oluyor. baska pratik bir cozum yolu var midir.tesekkur ederim.
Kardeşim Windows 10'da ayarlar'dan Bluetooth & diğer cihazlar kısmına gir,

+ Bluetooth ya da başka cihaz ekle seçeneğini seç

Gelen ekranda en üstteki Bluetooth seçeneğini seç (altında Fareler, klavyeler, kalemler veya ses ve diğer türde Bluetooth cihazlar yazıyor)

Share ve PS tuşuna 3 sn basılı tut,

Çıkan Menüde Wireless Controller olarak göreceksin, seç otomatikman bağlanıyor herhangi bir işlem yapmana gerek yok. her oyunda çalışıyor fakat az da olsa bir gecikme olabiliyor. eğer gecikme olmasın diyorsan 8bitdo wireless adaptör alabilirsin. Ali Express'te fiyatı 50 - 60 TL olarak değişiyor. Türkiye fiyatı için birşey söyleyemeyeceğim. Ben Nintendo Switch için 2 tane Almıştım, o şekilde kullanıyorum. Sorunsuz şekilde kullanılıyor. Seçim senin, çok az bir gecikme (o da her oyunda olmuyor) sorun olmaz dersen aynı anda 2 DS4'ü bile Bluetooth ile bağlayabiliyorsun (Bunu bu mesajı yazmadan hemen önce denedim, PSX emülatörüyle Winning Elecen 2005 açtım ve iki joystick aynı anda sorunsuz kullanılıyor) ;)

mad_080

Katılımcı Üye
ds4ü Bluetooth ile bağlıyorum bağlandı diyor burda bir sıkıntı yok ama oyuna girince pasif görünüyor. ds4 tools 1.2.2 prog. açıyorum program kolu görürse oyunlarda çalışıyor görmezse çalışmıyor pek anlam veremedim. ds4 windowsa bağlandıktan sonra bir işlem yapmadan oyunlarda çalışması gerekiyorsa windowsta bir sıkıntı var.

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz