Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Dualshock 4 Tamiri

2. el cep telefonu alıyoruz

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Herkese iyi forumlar :) PS4 Dualshock ' umda sorun yaşıyorum. L3 tuşunda yukarı yönde hareket ettirirken zorluk çekiyorum . (The Last Of Us bitirdim bu şekilde yan yan yengeç gibi gidiyordum ) R1 tuşundada sorun var tuş hareket ediyor içinden tutan yer kırıldı mı çatladı mı bilemiyorum.

Ankarada yaşıyorum bunu nerede tamir ettirebilirim güvendiğiniz bildiğiniz bir yer var mı ?

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Web sitesi
www.newgamex.com
Merhaba, eğer bize gönderme şansınız var ise yapıyoruz.
L3 analog motorunun tamamen değişmesi gerekiyor. R1 tuşunun laçka olmuş gibi sallanmasının sebebi ise muhtemelen ana iskelet tırnakları kırılmıştır. Yani R1'in takılı olduğu iskeletin tırnakları kırılmıştır. Bu yüzden komple iç iskeletin değişmesi gerekiyor.

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Merhaba, eğer bize gönderme şansınız var ise yapıyoruz.
L3 analog motorunun tamamen değişmesi gerekiyor. R1 tuşunun laçka olmuş gibi sallanmasının sebebi ise muhtemelen ana iskelet tırnakları kırılmıştır. Yani R1'in takılı olduğu iskeletin tırnakları kırılmıştır. Bu yüzden komple iç iskeletin değişmesi gerekiyor.
Komple değişirse tuzlu olur gibi hocam yeni kol mu alsam ne önerirsiniz ? Sadece L3 değişse ne olur hocam R1 o kadar önemli değil

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Web sitesi
www.newgamex.com
Komple değişirse tuzlu olur gibi hocam yeni kol mu alsam ne önerirsiniz ? Sadece L3 değişse ne olur hocam R1 o kadar önemli değil
Eğer kolun kondisyonu iyi ise yaptırmanıza değer, yeni bir PS4 kolu şu anda piyasada bulunabilecek en ucuzu 280 ila 300 TL. arasında değişmektedir. Size özel mesaj yoluyla fiyat bilgisi verdim.

L3 motorunun orijinalini bulmak imkansız. Ben önceden PS3 kollarından kalan çıkma L3 motorları kullanıyorum ve mükemmel sonuç alıyorum. Orijinal PS4 kolundan farkı kalmıyor.

2. el cep telefonu alıyoruz