Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Duxa's PS4 Patch Repackager Hatası (KISMEN ÇÖZÜLDÜ)

2. el cep telefonu alıyoruz

Sizler de programı kullanırken bu hata ile karşılaşıyor musunuz?

• Evet, Bende de ara sıra oluyor.

• Hayır. Hiçbir sorun yaşamadım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
229
28
Forumdaşlarım herkese merhabalar, Öncelikle @Scofield kardeşimizin hazırlamış olduğu Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0] şu konu için teşekkür ediyorum. Ancak ben ilgili rehberde anlatılanları adım adım doğru yapmama rağmen (bazı oyunlarda) sorun yaşıyorum ve program hata veriyor. Örneğin; belirli birkaç oyunda bu hata ile karşılaşmazken (That's You, Pes 2018 vs.) bazı oyunlarda (Middle Earth - Shadow of Mordor) ise "Done" yazısı çıkmamakta, program hata vermektedir. Karşılaştığım sorun görselde sizlere sunulmuştur. Bu konunun en basit ve net çözümü nedir, yardımcı olabilecek birileri var mı?

1757

Son düzenleme:

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,039
113
Forumdaşlarım herkese merhabalar, Öncelikle @Scofield kardeşimizin hazırlamış olduğu Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0] şu konu için teşekkür ediyorum. Ancak ben ilgili rehberde anlatılanları adım adım doğru yapmama rağmen (bazı oyunlarda) sorun yaşıyorum ve program hata veriyor. Örneğin; belirli birkaç oyunda bu hata ile karşılaşmazken (That's You, Pes 2018 vs.) bazı oyunlarda (Middle Earth - Shadow of Mordor) ise "Done" yazısı çıkmamakta, program hata vermektedir. Karşılaştığım sorun görselde sizlere sunulmuştur. Bu konunun en basit ve net çözümü nedir, yardımcı olabilecek birileri var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 1757
@maciras Sorunu anladım sanırım. Uzaktan bağlanıp bakmak istiyorum. Özelden teamviewer id ve şifreyi gönderir misin?

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
229
28
@maciras Sorunu anladım sanırım. Uzaktan bağlanıp bakmak istiyorum. Özelden teamviewer id ve şifreyi gönderir misin?
İlginiz için teşekkür ederim @Scofield . Ancak ben aynı zamanda herkes faydalansın diye de açtım bu konuyu. Birçok arkadaş bu sorundan muzdarip diye biliyorum, Buradan açıklama yapılsa ve herkes faydalansa olmaz mı acaba? Şahsi olarak değil de herkese faydamız dokunmuş olur böylece. Ne dersiniz?

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,039
113
İlginiz için teşekkür ederim @Scofield . Ancak ben aynı zamanda herkes faydalansın diye de açtım bu konuyu. Birçok arkadaş bu sorundan muzdarip diye biliyorum, Buradan açıklama yapılsa ve herkes faydalansa olmaz mı acaba? Şahsi olarak değil de herkese faydamız dokunmuş olur böylece. Ne dersiniz?
İşte sorun ile ilgili fikrimi, senin bilgisayarında denedikten sonra paylaşmayı düşünüyorum. :)

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
229
28
Evet arkadaşlar, @Scofield bilgisayarıma uzaktan bağlanıp şöyle bir baktı soruna ve "kısmen" problem çözüldü diyebiliriz. Kısmen diyorum çünkü @Scofield kardeşim, antivürüs programının (ESET) Duxa's Ps4 Patch Repackager'ın içerisindeki bazı dosyalara erişimi engellediğinden dolayı bu hatayı aldığımı söyledi. Antivürüs programını devre dışı bırakmak istedik lakin virüs programının şifresini tam olarak hatırlayamadığımdan bunu başaramadık. Ancak bu şekilde yapıldığı takdirde hatanın ortadan kalkacağını söyledi.

Sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu sorunu yaşayan arkadaşlar için buraya not düşmek istedim. Buradan hareketle siz de bu problemi yaşıyorsanız @Scofield 'ın söylediği gibi yaparak sorunu ortadan kaldırmayı deneyin. Başarılı olup olmadığınızı da buraya yazarsanız böylece diğer arkadaşlara da rehber olmuş oluruz.

Not: Bu programda hata aldığımdan ötürü paketleme işini @keremec kardeşimin hazırlamış olduğu PS4 Türkçe Yama - PS4 Yama Kurulum Aracı şu program ile yapmaktayım. Başlarda bu programda da sıkıntı yaşıyordum. Ancak daha sonra @keremec 'in yardımlarıyla bu sorunu da hallettik. Program Türkçe karakterleri tanımadığından hata veriyor. Dosya adlarınızı sade ve Türkçe karaktersiz girmeyi deneyiniz. Yalnız isterseniz daha sonrasında dosyaların adlarını değiştirebilirsiniz. (Aynısını -Türkçe karaktersiz olarak- Duxa's Ps4 Patch Repackager programında da denedim ancak başarılı olamadım. Onda çözüm antivürüs programını devre dışı bırakmak sanırım.)

2. el cep telefonu alıyoruz