Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun Dying Light: The Following - Enhanced Edition - Torrent

2. el cep telefonu alıyoruz

kerem2545

Katılımcı Üye
rank
mrb 5.55 sizce yıl başından sonra mı ? çıkacak acaba SCE Party - Maintenance sürekli burdan takip aşamasındayım az önce siteye girdim sanırım site bakımda belkide 5.55 versiyonu çıkacak kim bilir yardımcı olabilirmisiniz ? beyfendi ?

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
rank

kerem2545

Katılımcı Üye
rank
bende kayıtlı sürekli bakıyorum ama yeterince iyi bilmiyoruz ki 5.55 tam sürüm çıkıp çıkmadığını nasıl anlayabiliriz...? bazıları betası çıkmış dedi :( tam sürümü çıksaydı kurtulsaydık teşekkür ediyorum :(

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
rank
bende kayıtlı sürekli bakıyorum ama yeterince iyi bilmiyoruz ki 5.55 tam sürüm çıkıp çıkmadığını nasıl anlayabiliriz...? bazıları betası çıkmış dedi :( tam sürümü çıksaydı kurtulsaydık teşekkür ediyorum :(
5.55 HAYAL OLABILIR %80 CUNKU 5.55 KIRILMASI BEKLEMESINE SEBEB OYUNLARDA CIKTI AMA BAZILARI 6.GUNCELLEMESI ISTIYOR.

BILEMIYORUM 5.55 KIRDILAR DIYELIM BIRKACTANE OYUN OYNADIN . KIRILDIKTAN SONRA YINE OYNLAR CIKCAK BIR KAC SONRASI OYUZDEN 6. NOKTA GELEBILIR

kerem2545

Katılımcı Üye
rank
5.55 HAYAL OLABILIR %80 CUNKU 5.55 KIRILMASI BEKLEMESINE SEBEB OYUNLARDA CIKTI AMA BAZILARI 6.GUNCELLEMESI ISTIYOR.

BILEMIYORUM 5.55 KIRDILAR DIYELIM BIRKACTANE OYUN OYNADIN . KIRILDIKTAN SONRA YINE OYNLAR CIKCAK BIR KAC SONRASI OYUZDEN 6. NOKTA GELEBILIR
6.00 çıkması sanırım daha iyi olacak gibi...

kerem2545

Katılımcı Üye
rank

o halde 1 sene beklicez yapacak birşey yok :( cevap için teşekkür ediyorum.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
rank
o halde 1 sene beklicez yapacak birşey yok :( cevap için teşekkür ediyorum.
okadar uzun boylu degıl hocam bakarsın bır ıkı aya bakarsın yarına bılemıyorum bızler sadece ıhtımaller uzerı yorumda bulunuyoruz sony nezaman canı ısterse ozaman kırma ıslemıne ızın verır yanı spect elınde degıl sony o acıgı ona nezaman verırse nezamn oyunlardan ıstedıgı mıktarı kazanır kazanmaz acıgıda verır.

kerem2545

Katılımcı Üye
rank
okadar uzun boylu degıl hocam bakarsın bır ıkı aya bakarsın yarına bılemıyorum bızler sadece ıhtımaller uzerı yorumda bulunuyoruz sony nezaman canı ısterse ozaman kırma ıslemıne ızın verır yanı spect elınde degıl sony o acıgı ona nezaman verırse nezamn oyunlardan ıstedıgı mıktarı kazanır kazanmaz acıgıda verır.
Anlıyorum efendim haklısınız...sonsuz teşekkürler sayın admin beyfendi.

2. el cep telefonu alıyoruz