Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

EyePet - EyePet Move Edition

2. el cep telefonu alıyoruz

MadMax

Katılımcı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar,

Forumda ve internette bir türlü bulamadım, aslında farklı bir kaynaktan indirdim onda da site anket doldur diye 30dk uğraştırdı ama sonuç cacık,
EyePet And Friends - EyePet Move Edition herhangi biri veya ikisi de olur:giggle: elinizde varsa paylaşır mısınız?

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar,

Forumda ve internette bir türlü bulamadım, aslında farklı bir kaynaktan indirdim onda da site anket doldur diye 30dk uğraştırdı ama sonuç cacık,
EyePet And Friends - EyePet Move Edition herhangi biri veya ikisi de olur:giggle: elinizde varsa paylaşır mısınız?
Eski bir PS3 oyunu istediğin için oyunların ikisini de buldum ama ikisi de Filefactory linkleri yani hızlı indirme için premium hesap ister
yada yavaş indirme seçeneği var ama uzun sürer ve bu tür yavaş indirmede arada ip değiştirmek için modemi kapatıp açman gerekebilir.
Ayrıca iki oyun linklerini de kontrol ettim ben bu mesajı paylaşırken test ettiğimde linklerin hepsi çalışıyordu yani eksik inmeyen part yoktu.

Senin için her iki oyun için de araştırıp torrent bulup denedim hala test ediyorum ama maalesef seed yani paylaşım yok.

28778h.jpg

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

33xh1rd.jpg

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

MadMax

Katılımcı Üye
rank
@baybarsturan sana zahmet verdim kusura bakma ilgi ve alakana teşekkür ederim...
Olsun kardeşim yavaş olsun.. geç olsun güç olmasın.
Tekrar 1000lerce kez teşekkür ederim (y)(y)(y)(y)(y)

MadMax

Katılımcı Üye
rank
@baybarsturan üstadım file factory erişime ben de kapalı :oops::eek:
Önerin var mı?
Vpn şunu kullan proxy olur bunu kullan gibi vb. :giggle:

Güncelleme
Hidebux diye http servis üzerinden iniyor 50KB/sn :) bakalım nasıl bir sonuç elde edeceğiz.

Son düzenleme:

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
@baybarsturan üstadım file factory erişime ben de kapalı :oops::eek:
Önerin var mı?
Vpn şunu kullan proxy olur bunu kullan gibi vb. :giggle:

Güncelleme
Hidebux diye http servis üzerinden iniyor 50KB/sn :) bakalım nasıl bir sonuç elde edeceğiz.
Yani sorununu çözmüşsün.

Benim ek tavsiyelerim IDM kullan linki hemen yakalıyor ve 60 KB/sn ortalama hızla indiriyor ve en azından bağlantı koparsa devam edebilir.
Free indirme yapıldığından devam etmeyebilir de deneyip başına gelirse anlaşılır ama free indirme hız sınırı olduğu için maalesef hız böyle.

Yani evinde Superonline 10 Gbps yani 10.000 Mbps hızın bile olsa (maşallah ilk ay 10 bin TL sonraki aylar 8 bin TL ücreti var. :)) indirme sitesinin uyguladığı hız sınırlamasından indirme hızı 100 KB/sn yi geçmez. Normalde teorik olarak bu hızın saniyede 1 GB ye (1.000 MB) yakın indirme hızı var. Download siteleri mi dayanır bu hıza be. :)

Ben de seninki gibi hız alıyorum işte 100 Mbps hızım olmasına rağmen durum bu. 50-60 KB/sn. :)
Normalde premium üye olsam 10 MB/sn hız alırdım. Ama işte ucuz etin yahnisi diyelim.

Bunun haricinde ben filefactory sitesine herhangi bir proxy kullanmadan yani bir ayar yapmadan direk girebiliyorum. Yani site yasaklı değil.
Chrome kullanıyorum ama merak edip IE, IE Edge, Firefox, Safari, Tor ¨hepsiyle denedim direk giriyor.

Yine de tavsiyem chrome kullan ve aşağıda verdiğim kproxy eklentiyi Chrome'a ekleyerek giremediğin sitelere girebilirsin.
Sadece giremediğin site olduğunda bu eklentiyi aktif et sonra normal kullanımında kapat yoksa hafif hız kaybın olur. Aç-Kapa düğmesi var.

KProxy Extension

MadMax

Katılımcı Üye
rank
Sevgili üstadım sayenizde bir taşla 3 kuş vurdum desem yeridir :D
Evet ucuz işler hep böyle farkındayım sorun değil artık bekleyeceğiz. Bir aralar jdownloader vardı şimdi aklıma geldi ne oldu acaba :giggle: kontrol edeyim olmadı IDM en doğrusu. Eklenti de ilaç gibi geldi (y)
Günlük işlerin yoğunluğundan eskisi gibi aktif olamadığımdan bu dünya o kadar değişmiş ki adapte olmak gerçekten zor ve çok zaman alıcı, detaylı bilgiyi esirgemeden paylaştığınız için çok teşekkür ederim. (y)(y)(y)(y)(y)

MadMax

Katılımcı Üye
rank
@baybarsturan üstadım "EyePet Move Edition by_javi1784" hepsini indirdim fakat parola istiyor :( Bilgin var mı? Şimdi de "EyePet & Friends" indiriyorum bakalım bunda da parola soracak mı:giggle:

Düzeltme; Arkadaşlar "EyePet & Friends by javi1784" de parola korumalı arşiv olarak görünüyor... Parolayı herhangi bir kaynakda bulamadım.
baybarsturan üstadım bir sürü zaman ve emek harcadı, kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Ne yapalım olmadı pkg olarak indirmeye çalışalım dedim PSNStuff buldum veri tabanında yine yok. :LOL:
Brute force ataklar başlasın :devilish: bir ihtimal ama olsun yinede şansımızı deneyelim... kazma, kürek çalışacak değilim :)

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz