Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yama Far Cry 5 PS4 Türkçe Yama Çıktı ! [BETA]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,039
113
Bilgilendirme: Erdem bey, beni kırmayarak BETA sürümünü gönderip PS4'e çıkması için olanak sağlamıştır. Serkan kardeşim, sana da ayrıca teşekkür ederim. :)

Özel Teşekkür: Sadece bu oyun değil, birçok oyunun programında yardımcı olan kardeşime de (adını yazamıyorum) teşekkür ederim.

Buradan indirebilirsiniz:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
PAROLA: SCOFIELD

Oyunu Çeviren: Erdem ÇATIK (rockerdem) ve ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA05848 - CUSA05847

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

%90

Diyaloglar

%90

Senaryo

%90

Görüntüler

VIDEO

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
3 Tem 2018
125
28
en az 3 ay doya doya oynayabileceğim için çok teşekkür ederim. emeği geçen herkese çok teşekkürler...

arifack

Katılımcı Üye
27 May 2018
270
43
Bilgilendirme: Erdem bey, beni kırmayarak BETA sürümünü gönderip PS4'e çıkması için olanak sağlamıştır. Serkan kardeşim, sana da ayrıca teşekkür ederim. :) Özel Teşekkür: Sadece bu oyun değil, birçok oyunun programında yardımcı olan kardeşime de (adını yazamıyorum) teşekkür ederim.
Buradan indirebilirsiniz: [Gizli içerik] PAROLA: SCOFIELD
Oyunu Çeviren: Erdem ÇATIK (rockerdem) ve ekibine teşekkür ederiz... PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA05848 Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.
Menü ve Arayüz
%100
Diyaloglar
%100
Senaryo
%100
Görüntüler
VIDEO
Bilgilendirme: Erdem bey, beni kırmayarak BETA sürümünü gönderip PS4'e çıkması için olanak sağlamıştır. Serkan kardeşim, sana da ayrıca teşekkür ederim. :) Özel Teşekkür: Sadece bu oyun değil, birçok oyunun programında yardımcı olan kardeşime de (adını yazamıyorum) teşekkür ederim.
Buradan indirebilirsiniz: [Gizli içerik] PAROLA: SCOFIELD
Oyunu Çeviren: Erdem ÇATIK (rockerdem) ve ekibine teşekkür ederiz... PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA05848 Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.
Menü ve Arayüz
%100
Diyaloglar
%100
Senaryo
%100
Görüntüler
VIDEO
Bilgilendirme: Erdem bey, beni kırmayarak BETA sürümünü gönderip PS4'e çıkması için olanak sağlamıştır. Serkan kardeşim, sana da ayrıca teşekkür ederim. :)

Özel Teşekkür: Sadece bu oyun değil, birçok oyunun programında yardımcı olan kardeşime de (adını yazamıyorum) teşekkür ederim.

[Gizli içerik]

PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA05848

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
tşk

sedat8879

Katılımcı Üye
17 Haz 2018
399
63

[Gizli içerik]

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
[/QUOTE
teşekkürler

murkan

Katılımcı Üye
13 Şub 2019
114
28

[Gizli içerik]

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO
teşekkürler

murkan

Katılımcı Üye
13 Şub 2019
114
28
Watch Dogs 2 ile birlikte türkçesini beklediğim oyundu , sonunda geldi 5.05 bir kaç ay daha beni idare eder. Daha Mafıa III ve God Of War ve The Order sırada bekliyor. NFS Payback ile de FH4 oynayamamanın tesellisini bulacağım aman sabahlar olmasın :D

keremec

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
303
93
Pc konusunda millet yine birbirine girdi sen burda betayı paylaşmışsın görmesinler valla:D

Son düzenleme:

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,039
113
Pc konusunda millet yine birbirine girdi sen burda betayı paylaşmışsın görmesinler valla:D
Her zaman ki gibi :) Kendi yağımızda kavruluruz. Yeter ki alınan karara saygılı olunsun bir yama icin adilesmesinler. Ben nezaket gereği tekrar yazdım yanlış olmasın diye.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,039
113
Eline sağlık, teşekkür ederim.
Link kırık olabilir mi? ben mi indiremedim acaba?
@Scofield hocam

emeği geçen bütün dostlara kendi adıma çok teşekkür ederim.

yalnız link hata veriyor sayfa yok diyor.
Link sorunu düzeldi :) İyi oyunlar.
uyumlu oyun linkini hiçbir yerde bulamadım link atmanız mümkün mü
Uzaktan bağlantı kurup bakarım.Öğlen 1 gibi haberleşelim kardeşim :)
Oyunu Çeviren rockerdem ve ekibine, tools u sağlayan isimsiz arkadaşa, PS4'e göre düzenleyen ve port eden @Scofield kardeşime ayrı ayrı teşekkür ederim
Kendi adıma rica ederim. :) Aylar önce ne uğraştık ya, hey gidi günler multimesut.xml :D
Hocam bu işe ön ayak olduğun için sağol, elinize sağlık.
Sende sağol kardeşim. İyi oyunlar. :)

2. el cep telefonu alıyoruz