Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Far Cry Primal PS4 Türkçe Yama Çıktı !

2. el cep telefonu alıyoruz

murat140

Katılımcı Üye
üstad 3309 verrsıyon oyunu da torrent atarsan indiririz buyuk kıyak olur şimdıden saol

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Bilgilendirme
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle beni takip eden ve türkçe yamayı sabırla bekleyen herkese teşekkür ederim.Yıllırdır forum işlerini bir tarafa bırakmış ve hobi olarak yaptığım port işine de ara vermiştim.Yaklaşık 1 aydan beri boş zamanlarım da buna devam etmeye karar verdim.PS4 platformunda işlemler gerçekten zorlu ama imkansız değil,zaten geçmişten de olan tecrübenizin yardımı oluyor,ilk port sürecinde en büyük sıkıntım sadece türkçe yamayı oyuna kolay eklemenin yolunu bulmaktı ve çok denemeler yaptım.Ve tek çare olarak görünen türkçe yama ile oyunu bir paket haline getirip paylaşmaktı, fakat türkiyedeki internet hızlarını göze alırsak oyunu upload etmem haftaları bulabilirdi ki sizde tekrar aynı oyunu indirmekten dert yanardınız.Ama pes etmedim, bunun kolay yolunu bulmak için 1-2 hafta deneme yanılma yaparak bu sorunu da çözmüş oldum :)
Bilgi

Buradan indirebilirsiniz:

[Gizli içerik]

Oyunu Çeviren: TG YAMA ekibine teşekkür ederiz...

Ps4'e göre düzenleme port etme: @Scofield

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Artık oyununuz türkçe olmuştur. :)

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

İyi oyunlar :smile:

Görüntüler

yararlı

serif61

Katılımcı Üye
İnşallah bu yama içinde oyunu yeniden yüklemem gerekmez tomb raider da bölge kodumu uymuyordu neydi buda öyle değil dimi teşekkür ederim

Son düzenleme:

serif61

Katılımcı Üye
İnşallah bu yama içinde oyunu yeniden yüklemem gerekmez tomb raider da bölge kodumu uymuyordu neydi buda öyle değil dimi teşekkür ederim
Ne yazık ki bu yama da bendeki kurulu olan oyuna uyumlu değil diye kurulamıyor sanırım bu yamalar yüzünden tüm yüklü oyunlarımı yeniden yamalara uygun versiyonlar bulup değiştirmem gerekicek

terekeme

Katılımcı Üye
Bilgilendirme
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle beni takip eden ve türkçe yamayı sabırla bekleyen herkese teşekkür ederim.Yıllırdır forum işlerini bir tarafa bırakmış ve hobi olarak yaptığım port işine de ara vermiştim.Yaklaşık 1 aydan beri boş zamanlarım da buna devam etmeye karar verdim.PS4 platformunda işlemler gerçekten zorlu ama imkansız değil,zaten geçmişten de olan tecrübenizin yardımı oluyor,ilk port sürecinde en büyük sıkıntım sadece türkçe yamayı oyuna kolay eklemenin yolunu bulmaktı ve çok denemeler yaptım.Ve tek çare olarak görünen türkçe yama ile oyunu bir paket haline getirip paylaşmaktı, fakat türkiyedeki internet hızlarını göze alırsak oyunu upload etmem haftaları bulabilirdi ki sizde tekrar aynı oyunu indirmekten dert yanardınız.Ama pes etmedim, bunun kolay yolunu bulmak için 1-2 hafta deneme yanılma yaparak bu sorunu da çözmüş oldum :)
Bilgi

[Gizli içerik]

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

Görüntüler

TESEKKURLER

cem_uar

Katılımcı Üye
Bilgilendirme
Merhaba arkadaşlar,

Bilgi

[Gizli içerik]

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

Görüntüler

versiyon 5.05 de çalışacak mı bakalım.

2. el cep telefonu alıyoruz