Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Far Cry Primal PS4 Türkçe Yama Çıktı !

muratab

New member
Katılımcı Üye
Öne çıkan konu #21
uncharted 4 indirmek için üye oldum bu konuyu gördüm şok oldum teşekkürler reis

link ölmüş reis :(

Korkud

New member
Katılımcı Üye
Elinize emeğinize sağlık. Bu yamaları kurmak için ps4 ün kırık olması şart mı? Yoksa direkt yama kurulabiliyor mu?

muratab

New member
Katılımcı Üye
Linkleri bir benmi göremiyorum yoksa linkler kırıkmı :(

samet85bg

New member
Katılımcı Üye
Bilgilendirme
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle beni takip eden ve türkçe yamayı sabırla bekleyen herkese teşekkür ederim.Yıllırdır forum işlerini bir tarafa bırakmış ve hobi olarak yaptığım port işine de ara vermiştim.Yaklaşık 1 aydan beri boş zamanlarım da buna devam etmeye karar verdim.PS4 platformunda işlemler gerçekten zorlu ama imkansız değil,zaten geçmişten de olan tecrübenizin yardımı oluyor,ilk port sürecinde en büyük sıkıntım sadece türkçe yamayı oyuna kolay eklemenin yolunu bulmaktı ve çok denemeler yaptım.Ve tek çare olarak görünen türkçe yama ile oyunu bir paket haline getirip paylaşmaktı, fakat türkiyedeki internet hızlarını göze alırsak oyunu upload etmem haftaları bulabilirdi ki sizde tekrar aynı oyunu indirmekten dert yanardınız.Ama pes etmedim, bunun kolay yolunu bulmak için 1-2 hafta deneme yanılma yaparak bu sorunu da çözmüş oldum :)

Gelelim asıl konuya, paylaşacağım türkçe yamanın yapısı oyunlar da olduğu gibi pkg formatındadır.Bu zamana kadar kimsenin yapmadığı formatta türkçe yamayı sunacağım ve pkg içeriğinden dosya sistemini çözüp, kendiniz bu kolay yolu bulmuş gibi paylaşmaya sakın kalkmayın. Eğer ki, alttaki kuruluma benzer herhangi bir türkçe yama kurulumu başka bir yerde görürseniz bana bildirin.Ama 1ay ama 5ay hiç fark etmez bu kurulum yöntemini bir yerde göreyim hiç iyi olmaz sonu. !
Bilgi

Buradan indirebilirsiniz:

[Gizli içerik]

Oyunu Çeviren: TG YAMA ekibine teşekkür ederiz...

Ps4'e göre düzenleme port etme: @Scofield

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Artık oyununuz türkçe olmuştur. :)

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

İyi oyunlar :smile:

Görüntüler

ellerinize saglık

ilhan78

New member
Katılımcı Üye
8 marttan beri 90 mb upload olmadı mı?
elinize sağlık, paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kkaradavut

New member
Katılımcı Üye
Arkadaşlar ben yeni bir PlayStation kullanıcısıyım, nasıl kuracağımı tam olarak anlamadım. Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Türkçe yama link'i konuya eklenmiştir. :)

CUSA03309 bölge koduna sahip oyuna kurabilirsiniz. Herkese iyi forumlar. :)