PS4 Türkçe Yama Final Fantasy VII PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, Final Fantasy VII oyununu türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren arkadaşlarımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Midorima ve ekibine, yama çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Yama portu bana ait değildir. Yama portunu @emre_007 arkadaşımız yaptı. Kendisine de buradan teşekkürlerimi sunuyorum :) İnşallah devamı gelir. :) Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar diliyorum.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

Proje Yöneticisi
Midorima

Çevirmenler
Midorima
Aybakh21
Kaan Gedikli
Erol Utku Kara
*E4EN

İmla Kontrol & Düzeltme
Midorima
Vkopuzoglu

Özel Teşekkür
Pakrad Demir

PS4 Port ve Düzenleme

emre_007

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

maciras

Katılımcı Üye
Kardeşim son fantazini de yaptın hani :ROFLMAO: Oyna oyna bitmez artık bu oyun :) Sayende onca Final Fantasy arasından ilk Türkçe oynadığım oyun olacak ve ergenliğime tekrar geri dönüş yapıcam :cool: Ellerine sağlık der, başarılarının bir ömür boyu bu kalitede geçmesini dilerim.

mortal33

Katılımcı Üye
yıllardır beklediğim oyun çok sağol

çağ

Katılımcı Üye
Kardeşim son fantazini de yaptın hani :ROFLMAO: Oyna oyna bitmez artık bu oyun :) Sayende onca Final Fantasy arasından ilk Türkçe oynadığım oyun olacak ve ergenliğime tekrar geri dönüş yapıcam :cool: Ellerine sağlık der, başarılarının bir ömür boyu bu kalitede geçmesini dilerim.
🤣
@emre_007 arkadaşımız port etti :) Bu yamada benim emeğim yok.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim :) Keyifle oynamanız dileğiyle. Devamı gelecek, merak etmeyin.

maciras

Katılımcı Üye
@emre_007 kardeşimize de çok teşekkür ederiz ancak senin emeklerin de yadsınamaz yani. O kadar konu açıyorsun, bizlere bu paylaşımları yapıyorsun. Bak tekrar aklıma geldi, bir kez daha teşekkür ederiz sizlere :) Gönül isterdi ki Final Fantasy XV ile bu aleme giriş yapalım ancak kısmet buna imiş. Kesinlikle devamını istiyoruz, mümkünse tabi. İyi çalışmalar dilerim...

çağ

Katılımcı Üye
@emre_007 kardeşimize de çok teşekkür ederiz ancak senin emeklerin de yadsınamaz yani. O kadar konu açıyorsun, bizlere bu paylaşımları yapıyorsun. Bak tekrar aklıma geldi, bir kez daha teşekkür ederiz sizlere :) Gönül isterdi ki Final Fantasy XV ile bu aleme giriş yapalım ancak kısmet buna imiş. Kesinlikle devamını istiyoruz, mümkünse tabi. İyi çalışmalar dilerim...
Rica ederim :) Çevirmenler kadar olmasa da biz de emek harcıyoruz. Ama bizim ki onlar kadar zor bir işlem değil. Kopyala yapıştır gidiyoruz.

Açtığım bütün konulara özen göstermeye çalışıyorum. Görsellik benim için çok önemlidir. Her şeyin düzgün olmasını isterim. Tabii emeği geçen kişileri de unutmamak gerek. Onlar daha önemli. Onların adını da eksiksiz yazmaya çalışıyorum. Ki kimsenin hakkı bende kalmasın.

Fazla uzatmayayım :) Yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim. :)

thisrock

Katılımcı Üye
En sevdiğim FF 8 idi. Ondan sonra başka da oynamamıştım. Bu ik olacak sayende @çağ. Teşekkürler...

2. el cep telefonu alıyoruz