Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Get Even PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yaması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Gökhan Atış (Aegir) arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot swuforce:) ) Yazıları daha iyi okuyabilmeniz için Alt yazılar da ve Ara Sahneler de küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
GÖKHAN ATIŞ (AEGİR)

TOOL
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Çok teşekkürler. Hakkın ödenmez (y)
Rica ederim. Yorum yapmanız benim için yeterlidir :) Yalnız yamayı şu an paylaşmama kararı aldım.

SEBEP: Yamada notlar ingilizce. Sağolsun çevirmen arkadaşımız eksik kalan notlarla ilgileneceğini söyledi. Uzun sürerse olduğu gibi paylaşacağım, merak etmeyin :) Herkese iyi forumlar diliyorum :)

metallistm

Katılımcı Üye
Bekliyoruz teşekkürler. Güzel oyuna benziyo Re7 ye benzettim

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
umarım daha basarılı calısmalarda yer alırsın emegıne saglık .

Halil12

Katılımcı Üye
Bir sorum olacak. Bu yamalar orjinal ps4 de çalışır mı?

LoneTıger61

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yaması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Gökhan Atış (Aegir) arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot swuforce:) ) Yazıları daha iyi okuyabilmeniz için Alt yazılar da ve Ara Sahneler de küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
GÖKHAN ATIŞ (AEGİR)

TOOL
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
tşk.

arif02

Katılımcı Üye
Süper bende bunu bekliyordum eline sağlık çok teşekkür ediyorum kardeşim