Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 için PS2 Oyun GOD OF WAR 2 TÜRKÇE ALTYAZI

2. el cep telefonu alıyoruz

karaerdi

Katılımcı Üye
11 Tem 2018
128
18
kardeşim eline koluna sağlık , sayenizde sevdiğimiz oyunları Türkçe oynama şansını yakalıyoruz

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,531
113
44
Antalya
@alperrenkli
Merak edip bir bakayım ara videolara diye başlangıcı biraz oynadım hemen baştaki dev ile savaşırken onun eline vurup, bayıltıp, sandıktan mavi orb alıp, mancınıktaki taşı devin kafasına çakıp sonra kendinizi de ona fırlatıp KARE tuşunu tekrar tekrar basıp en son gözüne kılıç soktuktan sonra bizi geri fırlatıyor işte o sahnede öldünüz diyor baştan başlıyor. Burasını geçen oldu mu yani bu kadar teşekkür var herkes sadece yazı mı yazıyor yoksa deneyen var mı?

Neden soruyorsun diyorsanız youtube videosuna baktığımda orada bizi fırlattığında bizim kontrolümüz dışında tabi karşı tarafa düşüp tutunuyor olmamız gerekiyor ama bende siyah ekran gelip öldünüz deyip baştan başlıyor. Yani bu paylaşılan oyunda orada hata mı var yoksa ben mi eksik bir şey yapıyorum diye sormak istedim. Youtube videosuna göre sanırım bu paylaşılan oyunda sıkıntı var gibime geliyor. Fikriniz nedir?

Bu arada ara videoya denk gelmediğimden TR altyazı da göremedim yani onun için de yorum yapamıyorum.

saiyanemre

Katılımcı Üye
15 Şub 2019
344
43
20
@alperrenkli
Merak edip bir bakayım ara videolara diye başlangıcı biraz oynadım hemen baştaki dev ile savaşırken onun eline vurup, bayıltıp, sandıktan mavi orb alıp, mancınıktaki taşı devin kafasına çakıp sonra kendinizi de ona fırlatıp KARE tuşunu tekrar tekrar basıp en son gözüne kılıç soktuktan sonra bizi geri fırlatıyor işte o sahnede öldünüz diyor baştan başlıyor. Burasını geçen oldu mu yani bu kadar teşekkür var herkes sadece yazı mı yazıyor yoksa deneyen var mı?

Neden soruyorsun diyorsanız youtube videosuna baktığımda orada bizi fırlattığında bizim kontrolümüz dışında tabi karşı tarafa düşüp tutunuyor olmamız gerekiyor ama bende siyah ekran gelip öldünüz deyip baştan başlıyor. Yani bu paylaşılan oyunda orada hata mı var yoksa ben mi eksik bir şey yapıyorum diye sormak istedim. Youtube videosuna göre sanırım bu paylaşılan oyunda sıkıntı var gibime geliyor. Fikriniz nedir?

Bu arada ara videoya denk gelmediğimden TR altyazı da göremedim yani onun için de yorum yapamıyorum.
Hocam birkaç kişi orayı ben de dahil olmak üzere geçtik. Ama evet oyunda sıkıntı var

alperrenkli

Moderator
Moderator
13 Şub 2018
537
93
ARKADAŞLAR TR ALTYAZILI OYUNDA DVD OLARAK SIKINTI VAR
BEN 4 SAAT OYNADIM KANATLI ADAMIN ORAYA KADAR GELDİM VE OYUN ORADA TAKILI KALDI YANİ ŞU DEMEK OLUYORKİ OYUN DVDSİ ARIZALI BENDE BUGÜN DVD9 OLARAK 2 OYUN İNDİRDİM TEST EDİP YENİDEN YAYINLAYACAM BU RADA GOD OF WAR 1 %1000 SONUNA KADAR OYNADIM HABERİNİZ OLSUN

2. el cep telefonu alıyoruz