Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

God Of War 4 Hatası

2. el cep telefonu alıyoruz

freddytr

Katılımcı Üye
rank
Arkadaşlar saglam çalışan god of war 4 yokmu yüklüyorum yarıda hata veriyor diğer oyunlar sıkıntısız kuruyorum ama god of war 4 yükleme yarıya kadar geliyor ce 30005 -8 hatası veriyo yardım ederseniz sevinirim...

eren-01

Katılımcı Üye
rank
Aynı sorunu bende god of war de yaşadım . ilk önce inerken internetten dolayı sıkıntı oldu sorunsuz iniyor gösteriyor ama yüklerken hata veriyordu. Sonradan tekrar indirdiğimde rar dan çıkarırken hata vermişti . Rar olarak indiyse önce tekrar çıkartıp bir dene yoksa maalesef bir daha indirmen gerekecek.

freddytr

Katılımcı Üye
rank
Aynı sorunu bende god of war de yaşadım . ilk önce inerken internetten dolayı sıkıntı oldu sorunsuz iniyor gösteriyor ama yüklerken hata veriyordu. Sonradan tekrar indirdiğimde rar dan çıkarırken hata vermişti . Rar olarak indiyse önce tekrar çıkartıp bir dene yoksa maalesef bir daha indirmen gerekecek.
Torrenden kardeşim rar yok onda part indirmeler diyorsan uğraşmak istemiyorum onlarla :))

aynı sorun bendede var ancarted collesion ps4 e yukleme yaparken yarısına gelınce bozuk dosya hatası alıyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim

2. el cep telefonu alıyoruz