NINTENDO SWITCH REHBER Goldleaf v0.6 Yayımladı. Goldleaf & Goldtree Kullanımı Başka Programa Gerek Yok!

2. el cep telefonu alıyoruz

Emrah1925

Katılımcı Üye
Merhaba Arkadaşlar.

Yaygın Olarak Kullanılan Goldleaf Programının Beklenen v0.6 Sürümü Yayımlanmış Bulunmaktadır.

Bana göre Efsane Diyebileceğim Özelliklerle Gelen Program İle Switch'iniz Üzerinden Bilgisayarınızdaki Tüm İçeriğe Erişebiliyorsunuz, Kopyalama, Yükleme Silme, Tüm İşlemleri Tek Programda Yapabiliyorsunuz.

Yeni Versiyon İle Tinfoil'in Yüzüne bile bakmayacağınızı Düşünüyorum :) Eğer Hafıza Kartınızı Bilgisayardan Görebilmek için "Nxmtp" Programını kullanıyorsanız Bu Programa da Gerek kalmadan İşleminizi gerçekleştiriyor olacaksınız.

Gelelim anlatıma;

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Buradan Goldleaf v0.6 Programını indirip Hafıza Kartındaki Switch Klasörüne Kopyalayın. Eğer Sorarsa Tümüne Evet'i seçerek İşlemi Tamamlayın.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Buradan da Goldtree Programını (Bilgisayar için Gerekli Olan) İndirip Bilgisayarınızda İstediğiniz Herhangi bir yere kopyalayın. (Kurulum gerektirmez)

İşleme Başlamak İçin Nintendo Switch'inizi Type-C Kablosuyla Bilgisayarınıza Takın

Kabloyu Taktıktan Sonra Nintendo Switch Üzerinden Goldleaf Programını Açın ve Bekleyin.

Bilgisayarınızdan, Klasöre Çıkarmış Olduğunuz Dosyalardan Goldtree.exe (.exe Kısmı Bilgisayarınızda Görünmeyebilir) Çift Tıklayarak Açın.

Bilgisayar Ekranında;

"
Goldtree - Goldleaf's USB PC client
Copyright (C) 2018 - 2019 Goldleaf project, by XorTroll

[gtree:Warn] Make sure to open Goldtree after having opened Goldleaf on your console. Looking for connection...
[gtree:Log] Connection was established. "

Şeklinde Yeni Bir Sayfanın Açıldığını Göreceksiniz.

İşlem Burada Değişiyor,

Eski Versiyondaki "USB Installation seçeğeni Artık yok, Bunun Yerine Switch'inizdeki Açık Olan Goldleaf'ın Ana Menüsünde En Üstteki "Explore content" Seçeneğini Seçin, Ardından 2. Sıradaki "Remote PC (via USB)" Seçeneğini Seçtiğinizde Bilgisayarınızın İçeriğinde Bulunan Her Şeyi Konsolunuzdan Görebiliyorsunuz. Bununla Birlikte Kopyalayıp Switch'inize Yapıştırabilirsiniz, Ya da NSP Formatlı Oyunları Yükleyebilirsiniz.

Kopyala - Yapıştır İşlemi İçin Kopyalamak İstediğiniz Dosya Üzerinde "A" Tuşuna Basıp "Copy" Seçin, Sonrasında Yapıştırmak İstediğiniz Klasöre Gelip "X" Tuşuna Basarak "Paste" Seçin Dosyanın Boyutuna Göre Değişen Bir Sürede Kopyalama Tamamlanacaktır.

Takıldığınız Konularda Yazmaktan ve Sormaktan Çekinmeyin, Geliştiricilerin Bu Versiyonda Birden çok program Kullanılmasının Önüne Geçtiğini Söyleyebilirim, Bir Sonraki Sürümde Neler Gelecek Hepimiz Göreceğiz :)

Umarım Kullanan ya da Yeni Kullanacak Olan Arkadaşlarımıza Yardımcı Olabilmişimdir.

Herkese İyi Oyunlar.

Saygılarımla.

Son düzenleme:

ramses88

Katılımcı Üye
merhaba dediğiniz şekilde atıyorum ancak albümde hiçbirşey çıkmıyor bende. 7.0.1 sürüm atmosphere yüklü. cihazı yeni aldım ben mi yapamıyorum acaba

Emrah1925

Katılımcı Üye
merhaba dediğiniz şekilde atıyorum ancak albümde hiçbirşey çıkmıyor bende. 7.0.1 sürüm atmosphere yüklü. cihazı yeni aldım ben mi yapamıyorum acaba
Kardeşim Albüme Basarken R1 Tuşuna Basılı tutarak mı açıyorsun? Eğer öyle yapıyorsan ve halen HB menü'de Goldleaf programı görünmüyorsa indirmiş olduğun "Goldleaf.nro" isimli dosyayı hafıza kartındaki "Switch" isimli klasöre attığından emin ol. birisinde muhtemelen bir yanlışlık olmuştur, bunlara dikkat edersen muhtemelen düzelecektir ;)

ramses88

Katılımcı Üye
Teşekkür ederim dediğim gibi çok acemiyim switch konusunda. R1 basılıyken açınca oldu

ramses88

Katılımcı Üye
merhaba kabloyu takıp switch üzerinden programı açıyorum ama pcye bağlı görünmüyor. bu nedenle pc den programı açtığımda error veriyor.

krakinol16

Katılımcı Üye
üstadım şimdi diablo 3 kurucam nsp uzantılı sd karta kuruyorum bu arada atmo 0.9.2 var goldleaf : 5.0 var. eskiden 20 gb oyun yükleye biliyordum switch üzerinden ama şimdi yüklüyor lakin oyunu açmaya geldiğinde download diyor oyun açılmıyor ne yapılmalı sence ?
şimdiden teşekkürler

fbilker

Katılımcı Üye
PC'den açtığımda bağlantı bulunamadı hatası veriyor :(

hknps4

Katılımcı Üye
Merhabalar öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. Oyunları tek tek değilde toplu bir şekilde yüklemek istiyorum bunun için gerekli bir program var mıdır? Eskiden tinfoil ile '' install all nsp'' diyerek tüm oyunları yükleyebiliyorduk sonradan hata vermeye başladı. Şu an stabil çalışan bir program varsa önerebilirseniz sevinirim

2. el cep telefonu alıyoruz