Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama GTA 5 PS4 Türkçe Yama Çalışması ! (Bilgilendirme)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Merhaba arkadaşlar,

Bu konu hakkında çok mesaj alıyorum ve herkese cevap veremeyeceğimden bu konuyu açtım.Öncelikle ps4'ün dosya sisteminden bahsetmek istiyorum. PS4'ün dosya yapısı PC,PS3 ve XBOX 360 gibi olmadığı için piyasadaki programlar bunu açamıyordu.

Nisan ayının sonuna doğru OpenIV adlı grup veya oluşum, ps4 dosyalarını açmayı başardı.Tüm dosyalar çıkarılabiliyor ve düzenlenebiliyor, tek sorun geri paketleme özelliğinin şuan için olmaması, yakın bir zamanda bu desteğin de gelmesi bekleniyor.Sonrasında türkçe yama çalışmasını başlatacağız.

Bu arada yazımı sonlandırırken ps4 dosyalarını açan program ücretsiz paylaşılmıştır.Kesinlikle bağış karşılığında satılan birşey değildir.

Teşekkürler.

Dosyalara ulaşıldığına dair ekran görüntüleri

çağ

Katılımcı Üye
@Scofield

Başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Bu oyunu seven arkadaşlarımız, anladığım kadarıyla yamadan beleş yani free olarak faydalanabilecek :D Helal olsun. Birçok kişinin hayır duasını almış olacaksınız. :)

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
@Scofield

Başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Bu oyunu seven arkadaşlarımız, anladığım kadarıyla yamadan beleş yani free olarak faydalanabilecek :D Helal olsun. Birçok kişinin hayır duasını almış olacaksınız. :)
Teşekkür ederim kardeşim. :) Evet ücretsiz paylaşım olacaktır.Benim yaptığım şey hobi, türkçe yamaları ps4'e çıkartmayı seviyorum. Keşke bu konuda bana destek çıkanlar sürekli bunu muhafaza etseydi, ama maalesef öyle olmuyor.

Türkçe yamaları bile neden çıkaramadığımı sende tahmin etmişsindir. Bir insan nelere engel olabiliyor yazık gerçekten.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Teşekkür ederim kardeşim. :) Evet ücretsiz paylaşım olacaktır.Benim yaptığım şey hobi, türkçe yamaları ps4'e çıkartmayı seviyorum. Keşke bu konuda bana destek çıkanlar sürekli bunu muhafaza etseydi, ama maalesef öyle olmuyor.

Türkçe yamaları bile neden çıkaramadığımı sende tahmin etmişsindir. Bir insan nelere engel olabiliyor yazık gerçekten.
Hobi olarak bu işi yaptığınızı biliyorum. Konsol oyuncularını düşündüğünüzü de biliyorum. Valla yama free ise çıkartın gitsin. Kimse hiçbir şeye karışamaz. Ben de çıkarttım, çünkü kimin kiminle anlaştığı beni ilgilendirmiyordu. Yama free mi ben ona bakarım. Siz de öyle yapın. Kulaklarınızı tıkayıp yolunuza devam edin. Hazır olan yamaları bir bir paylaşın. Gerisini düşünmeyin.

kahwecix

Katılımcı Üye
@Scofield daha önce bahsettiğin yamaların hepsinin tastamam bir şekilde hazır olduğunu biliyorum... Tek başına hic bir maddi karşılık beklemeksizin, oyuncuların yararına gönüllülük esasıyla bu işle ilgilenen ender insanlardansın... Umarım seninde çalışmalarınında kıymeti bilinir. Her daim destekçin olmana devam edeceğim :)

szpilman

Katılımcı Üye
Daha önceki ps3 yamaları ıcınde aynı seylerı söylemiştim,bu işlerle ugrasanların hakkını ödemeyiz,ne kadar teşekkür etsek azdır,

ispark

Katılımcı Üye
hocam türkçe yama paylaşımı konusunda halen gelişme yok mu acaba

bence bu işi parayla yapan bazı şahsiyetleri kafaya takmayın sizi bilen biliyor zaten

patchpkg yapımıyla alakalı bir rehber yapma düşüncem var en azından yama işiyle daha çok arkadaş uğraşmaya başlar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
hocam türkçe yama paylaşımı konusunda halen gelişme yok mu acaba

bence bu işi parayla yapan karakter yoksunu şahsiyetleri kafaya takmayın sizi bilen biliyor zaten

patchpkg yapımıyla alakalı bir rehber yapma düşüncem var en azından yama işiyle daha çok arkadaş uğraşmaya başlar diye düşünüyorum.
Merhabalar,
Hem güzel hem de böyle bir insanın farkında olduğunu gösteren mesajınız, beni ayrıca mutlu etti.Teşekkür ederim.

Maalesef OPEN IV ekibi ps4 desteğini sadece dosyaları görüntüleme ve çıkartmak için eklemiştir.Yakın bir zamanda paketleme özelliği de gelecektir.Biraz daha beklememiz gerekiyor. :)

Rehber hazırlayabilirsiniz, yaz tatilinde uğraşmak isteyen pek çok arkadaşımız olacaktır.Onları da bu tatlı uğraşa dahil etmiş olursunuz. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...