Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama GTA San Andreas (PS2) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, GTA serisinin güzel oyunlarından biri olan GTA San Andreas oyununun türkçe yama çalışması ile karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren gta.bullet ve Sedat Bozkurt arkadaşlarımıza forum üyeleri adına buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. iso dosyalarında yardımcı olan @alperrenkli arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi forumlar diliyorum. :)

ÖNEMLİ
PS2 oyunlarına ilgi olmadığı için sadece oynadığım oyunlara türkçe yama çıkartacağım. Resident Evil 4 yamasını da bitirmeyi planlıyorum.

Rehber için teşekkürler @Scofield :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
gta.bullet
Sedat Bozkurt

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Konuya yama linki eklenmiştir :) Deneyen arkadaşlar olursa sonucu yazabilirler.

oxy

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, GTA serisinin güzel oyunlarından biri olan GTA San Andreas oyununun türkçe yama çalışması ile karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren gta.bullet ve Sedat Bozkurt arkadaşlarımıza forum üyeleri adına buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. iso dosyalarında yardımcı olan @alperrenkli arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi forumlar diliyorum. :)

ÖNEMLİ
PS2 oyunlarına ilgi olmadığı için sadece oynadığım oyunlara türkçe yama çıkartacağım. Resident Evil 4 yamasını da bitirmeyi planlıyorum.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
gta.bullet
Sedat Bozkurt

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
teşekkürl

cvnefedmn

Katılımcı Üye

ÖNEMLİ

TÜRKÇE ÇEVİRİ
gta.bullet
Sedat Bozkurt

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
Çok Teşekkür Ederim Başarılarınızın devamını dilerim

Nikmacro

Katılımcı Üye
Hocam metal gear solid 5 cevirsen keske boyle bir oyunu turkce alt yazili oynasak cok guzel olurdu

2. el cep telefonu alıyoruz