Rehber (HAN v3.1 ve HEN v2.0.2) PS3 Slim & Superslim "Multiman" Exploit ve Hombrew Kurulum Paketi

2. el cep telefonu alıyoruz

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Konu güncellenmiştir. Anaysafaya bakınız.

arno08

Katılımcı Üye
herşey güzelde birde ps3-pkg oyun paylaşım bömlümü olsa harika ötesi olacak ..

vdtycl4

Katılımcı Üye
Pkg
herşey güzelde birde ps3-pkg oyun paylaşım bömlümü olsa harika ötesi olacak ..
Pkg oyunu ne yapacaksın dostum zaten multiman kuruluyor artık bütün ps3 lere normal klasör oyunlar ı hızlı bir şekilde kopyalayıp oynarsın pkg oyun ayrıca çok geç yükleniyor 8gb lık pkg oyun 40 dakikada kopyalanıyor oysa multiande klasör halindeki 8gb lık oyun 10 dakikada kopyalanıyor

kotakot

Katılımcı Üye
Merhaba Yusuf Bey,

Ben Hen'i kurdum Call of duty black ops 3 ü attım multimana güncelleme istedi güncellemesiz açmaya çalıştım siyah ekran aldım. Sonra güncellemeyi internetten indirip denedim oyuna girdi fakat açılış ekranında takıldı kaldı yine siyah ekran verdi 5 -6 kez denedim. Makineye zarar vermemek için vazgeçtim sonunda neden olabilir.

Saygılarımla,

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
Merhaba Yusuf Bey,

Ben Hen'i kurdum Call of duty black ops 3 ü attım multimana güncelleme istedi güncellemesiz açmaya çalıştım siyah ekran aldım. Sonra güncellemeyi internetten indirip denedim oyuna girdi fakat açılış ekranında takıldı kaldı yine siyah ekran verdi 5 -6 kez denedim. Makineye zarar vermemek için vazgeçtim sonunda neden olabilir.

Saygılarımla,
Merhaba hocam,

Multimana girin oyunun üzerine gelin üçgene basın “create iso image” yazısına tıklayın. ISO dosyası olarak oyunu yeniden paketleyecek ve iki tane aynı oyun görüneck sonra. Oyunun üzerinde sağ üste köşesinde ufak cd ikınu oluşacak. Tıklayın ve oyunu öyle açmayı deneyin. Olmazsa oyun CFW ayarlıdır olmaz. İnternetten direk iso dosyasını bulup atın.

2. el cep telefonu alıyoruz