Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rehber (HAN v3.1 ve HEN v2.1.1) PS3 Slim & Superslim "Multiman" Exploit ve Homebrew Kurulum Paketi

2. el cep telefonu alıyoruz

riyad47

Katılımcı Üye
15 Ağu 2018
109
18
slm usta
bende CECHC04 yazan kalin fat bir ps3 var
bu ps3 3flaser le kirilirmi kirilmazsa bu hen han yöntemiyle kirilabilirmi kirilirsa multiman yüklene bilirmi
yardimlariniz icin simdiden tesekkürler

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
3 Ara 2016
284
63
slm usta
bende CECHC04 yazan kalin fat bir ps3 var
bu ps3 3flaser le kirilirmi kirilmazsa bu hen han yöntemiyle kirilabilirmi kirilirsa multiman yüklene bilirmi
yardimlariniz icin simdiden tesekkürler
Flasher'e gerek yok kardeşim, bu yöntemle anasını bellersin :)

Mj_Yusuf

Yönetici
Katılımcı Üye
Moderator
3 Ara 2016
284
63
Rehberi hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık onun sayesinde eksiksiz kusursuz hepsini kurdum. Han, Hen, Multiman hepsi tamam. Oyunları ps3'e atma konusunda ise kafam baya karıştı. Okuyup araştırdıklarımdan anladığım kadarıyla oyunları hdd0 içerisindeki GAMES klasörüne atacağım.

Cihazıma daha önceden kırılma işlemi yaptırmamıştım ve okuduklarımı doğru anladıysam cihazım şu anda HFW oldu. Affınıza sığınarak oyunları ps3 sistemine nasıl aktaracağımı sormak istiyorum. Forumda aradım ama istediğim cevabı tam olarak bulamadım. Bu konuda bir kaç sorum var cevaplandırırsanız çok sevinirim.

1- İndireceğim oyunlarda nelere dikkat etmeliyim? (İso mu olmalı, full dosya mı olmalı, torrentten mi indirmeliyim, downloadgameps3.com dan mı indirmeliyim gibi)

2 - İndirdiğim oyunlarda indirdiğim Dosyaları direk dev_hdd0 daki GAMES klasörüne mi atıyorum? Pkg ye mi dönüştürüyorum? CFW2OFW Helper ile Convert işlemi mi yapıyorum? ISO ya mı dönüştürüyorum?

3 - Bazı izlediğim videolarda rap dosyalarının resign edilmesi falan vardı sanırım HAN zamanından kalma videolar onlar ve HEN ile birlikte o işlemlere gerek kalmadı. Doğru mu?

4 - Oyunların ps3 e aktarımı ile ilgili bir sürü farklı yöntem var. Hangisini tercih etmeliyim? Ben Filezilla ile FTP ile aktarımı tercih ettim. Aktarımda bir sıkıntı yok. Aktarım sorunsuz tamamlanıyor ve dosyalara baktığımda Games klasörünün içerisinde de görünüyorlar ama buna rağmen ve yenile/tazele yapmama rağmen multiman oyunları bir türlü görmüyor o yüzden kuramıyorum. Bu kısma kadar geliyorum ve burada tıkanıyorum. Mutlaka indirdiğim oyun formatında ya da oyunları attığım şekilde bir yanlışlık var çünkü rehberde yazanları yaparak bu kısma kadar sorunsuz gelebiliyorum. Oyunları aktarımı ile ilgili bir rehber olmadığı için o kısmı oradan buradan toparladığım bilgiler ile yapıyorum yanlışlık oradan kaynaklanıyor. o yüzden HFW cihazlar için oyunların ps3 e aktarımı ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.
Biraz geç oldu kusura bakmayın, ama muhtemelen sorunu çözmüş olmalısınız, eğer sorunlar devam ediyorsa yardımcı olurum kardeşim.

2. el cep telefonu alıyoruz