Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

hdd değişimi ps4

2. el cep telefonu alıyoruz

azrahilapo

Katılımcı Üye
12 Şub 2019
84
18
benim şuan ps4 de 500gb(ama 460gb) hdd var ben 1 tb yada herhangi bir hdd alsam değiştirsem benim ps4 sürümüm falan çöp olur mu 6.72 sürümdeyim korsan oyun oynayabilir miyim değiştirsem

akd

Katılımcı Üye
18 Eki 2018
187
18
ps4 6.72 recover update pup dosyasını indir. .6.72 pup dosyasından iki katı kadar büyük dosyadır.O dosya ile ps4 ü update yaptığın gibi
usb bellekle yap. .İnternet kapalı olsun update yaparken ...
hdd değiştiğinde tekrar ps4 ü nasıl kırık hale getirdiysen aynen tekrar yapacaksın.
oyunları sonra yükleyebilirsin.
update ve kırma videosu

başka bir kırma videosu

,

yalnız update hdd değiminde dosya farklı 6.72 pup 452.977kb , 6.72 recovery pup 1.019.393kb

hdd deiştirenlerin yapaoacakları

Son düzenleme:

azrahilapo

Katılımcı Üye
12 Şub 2019
84
18
ps4 6.72 recover update pup dosyasını indir. .6.72 pup dosyasından iki katı kadar büyük dosyadır.O dosya ile ps4 ü update yaptığın gibi
usb bellekle yap. .İnternet kapalı olsun update yaparken ...
hdd değiştiğinde tekrar ps4 ü nasıl kırık hale getirdiysen aynen tekrar yapacaksın.
oyunları sonra yükleyebilirsin.
update ve kırma videosu

yalnız update hdd değiminde dosya farklı 6.72 pup 452.977kb , 6.72 recovery pup 1.019.393kb
Hiçbir şey anlamadım :D ama oluyor ise hdd alırsam daha detaylı araştırırım bilgi için sağ ol.

2. el cep telefonu alıyoruz