Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yama Heavy Rain PS4 Türkçe Yama Çıktı

2. el cep telefonu alıyoruz

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
Tamam istediğin zaman gelip alabilirsin kardeşim :) İndirme listeme ekledim oyunu :) Yamayı da halletmem en fazla 1 günümü alır :) Yarın gelip alabilirsin benden :) Yer: İstanbul :)
Bi an heyecan yaptim ama ankaradayim ben :)

Link gördüm onu indirip deneyecegim istanbula selamlar :)

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
Benim netten ve burdan indirdiklerim 3.1 gb

Sizin gonderdigin 4 part 1.6 gb felan :(

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
275
28
Bi an heyecan yaptim ama ankaradayim ben :)

Link gördüm onu indirip deneyecegim istanbula selamlar :)
Kardeşim dosyan hazır, İstanbul'a geldiğin an alabilirsin benden :) Adamdaki şansa bak, projeksiyona bağlayıp Ps4 oynuyor ama oyun açılmamak için direniyor :) En yakın zamanda bu işi çözeceksin kardeşim, sana inanıyorum :) Olmadı senin için Ankara'ya gelirim, elden teslim yaparım :sneaky::p

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
Kardeşim dosyan hazır, İstanbul'a geldiğin an alabilirsin benden :) Adamdaki şansa bak, projeksiyona bağlayıp Ps4 oynuyor ama oyun açılmamak için direniyor :) En yakın zamanda bu işi çözeceksin kardeşim, sana inanıyorum :) Olmadı senin için Ankara'ya gelirim, elden teslim yaparım :sneaky::p
Hec sorma :) her aksam yeni bir heyecanla deniyorum bir türlü olmuyor :)

4.5 yasinda kizim var o bile diyor offf yaaa yine olmadi hadi sonic oyunu acalim bari :)

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
275
28
Hec sorma :) her aksam yeni bir heyecanla deniyorum bir türlü olmuyor :)

4.5 yasinda kizim var o bile diyor offf yaaa yine olmadi hadi sonic oyunu acalim bari :)
Allah bağışlasın :) Yalnız kızının yanında bunu oynama ama Heavy Rain ağır dram içerir, çocuğun psikolojisini bozarsın Allah korusun :)

Çocuğun için masalsı bir oyun arıyorsan Unravel'ı oynamanı tavsiye ederim. Eğlenceli platform içinse kesinlikle Rayman Legends :) Sonic'ten bin kat daha fazla zevk alırsınız emin olun :) Yavrucağa selamlar...

Retoucher

Katılımcı Üye
17 May 2018
292
93
32

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
Allah bağışlasın :) Yalnız kızının yanında bunu oynama ama Heavy Rain ağır dram içerir, çocuğun psikolojisini bozarsın Allah korusun :)

Çocuğun için masalsı bir oyun arıyorsan Unravel'ı oynamanı tavsiye ederim. Eğlenceli platform içinse kesinlikle Rayman Legends :) Sonic'ten bin kat daha fazla zevk alırsınız emin olun :) Yavrucağa selamlar...
Rayman legends i bitirdik abisi :)

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
Bu işi çözeceğiz merak etmeyin. Sizin elinizde ki oyunun kendi dosyasıyla ilgili belki bir problem olabilir. Benim indirdiğim oyun linklerini aşağıda size paylaştım. Size daha önceden gönderdiğim yukarıda ki yamayı da bunun üzerine kurmayı tekrar deneyin.
Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6
Part7
Part8
Part9
Part10
Part11
Part12
Part13
Part14
Part15
Part16

Rar Password: hako
Eyvallah kardesim ama kötü haber sanki ayni siteden bahsediyoruz ben ordan da indirmistim

***** demi site :(

Retoucher

Katılımcı Üye
17 May 2018
292
93
32
Mardin ceyhan psp dimi yazdim cikmadi :)
Evet orası. Bendeki diğer sürümlerde senin aldığın hatayı alıyordum. Bu sitedeki sürümü ve paylaştığım yama ile kurulum yaptığımda hata almadım. Sizinkinde sorun neden kaynaklanıyor anlayamadım bir türlü. Hepsi aynı şu şartlarda.

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
O degilde şaka maka pazar gecesi istanbula gelme ihtimalim oluştu :)

Kesinlesince tekrar senle irtibata geçerim :)

Yaw ne oyunmus beee 500 km git 500 de gel :) bide yine hata verirse ben bu ps4 u yakarim tutun beni :)

yhanova

Katılımcı Üye
13 Ara 2018
164
28
Başka pc den pach be pkg oyunu birlestirince sizin attığınız gibi veri 1.65 gb a düştü

Anlamadigim bisey var
Oyun 30 gb
Türkçe yama 3.1 gb

Programla birlestirip çıkan veri neden 1.6 gb oldu :(

Ben program sayesinde direk Türkçe altyazili 30 gb 33 gb gibi bi rakam cikacak sandim

Retoucher

Katılımcı Üye
17 May 2018
292
93
32
Başka pc den pach be pkg oyunu birlestirince sizin attığınız gibi veri 1.65 gb a düştü

Anlamadigim bisey var
Oyun 30 gb
Türkçe yama 3.1 gb

Programla birlestirip çıkan veri neden 1.6 gb oldu :(

Ben program sayesinde direk Türkçe altyazili 30 gb 33 gb gibi bi rakam cikacak sandim
Çıktı olarak sadece yama dosyasını veriyor zaten. oyunla birleştirip tek parça yapmıyor yani. 1.6 gb'a düşmesi hakkında pek bir bilgim yok ilk başta banada garip gelmişti ama bu şekilde çalışıyor ve sorun yok.

2. el cep telefonu alıyoruz