hekate - CTCaer mod v5.0.0 & Nyx v0.8.0

2. el cep telefonu alıyoruz

Emrah1925

Katılımcı Üye
hekate-nyx-afiş

Bu sürüm, TÜM güncel işletim sistemi / CS CFW, Linux zincirleme ve yük taşıma araçlarını önyüklemeyi destekler.
Artık SD kart kaldırma işlemi yok

En son OFW desteklenir: 8.1.0

Bu büyük sürümde yeni
v5.0.0

• Nyx v0.8.0 ile tanışın
    Nyx, dokümanın GUI'sidir . FastFS, emuMMC yönet, kişiselleştirme vb. Birçok özelliği barındırır
    . Daha fazla bilgi için aşağıya bakın.
  • 8.1.0 desteği
  • emuMMC desteği
    Önyükleme girdisi ( emummc_force_disable=1), hisse senedi (fw ver, hepsi desteklemiyor) ve diğerleri tarafından devre dışı bırakılmasını destekler .
    SD ham bölüm ve SD dosya tabanlı çalışır. (SD dosya tabanlı çok yavaş. FastFS 4 emuMMC için bekleyin).
    Bu sürüm tamamen kapanabilir ve ayrıca öncekinden daha fazla SD kartını da destekler. @ M4xw , @SciresM , @hexkyz
    ile bir harmanla teşekkür ederiz .
  • Supercharged önyükleme süreleri
    EmuMMC veya kip1 düzeltme ekleriyle bile, öncekinden daha hızlı.
  • FastFS ile Supercharged Yedekleme / Geri Yükleme (yalnızca Nyx)
    Yedekleme ve Geri Yükleme artık daha hızlı siparişlerdir.
    Bazı örnekler (bir U3 SD'de ölçülmüş): Doğrulama yok: 9 dak, Seyrek: 15 dak, vs.
  • Harici KIP1 yama desteği
    Artık önemsiz olmayan yamalar hekate ikili kodunun dışında bulunmaktadır. Şimdilik bu sadece ne olursa olsun yeni yamalarla birlikte, tıpate kodunda tanımlanan KIP'leri yayabilir. Sonraki sürümler diğer KIP'leri destekleyecektir.
  • Birçok hata düzeltildi
Nyx v0.8.0
  • Hızlı ve akışkan GUI dokunmatik destekli
    Evet! Bu BPMP'de çalışıyor!
  • Tüm klasik fırlatma seçenekleri
  • emuMMC yönetmek
    Değiştir
    kolayca ham bölüm emuMMCs ve SD dosya tabanlı olanlar arasında.
    Oluştur düğmesini kullanarak eMMC'den dosya tabanlı veya ham bölüm oluşturun.
    Ayrıca, AÇTIKTAN SONRA araçlardaki (emuMMC dışında) Geri Yükle seçeneği ile bir yedeklemeyi doğrudan sd bölümüne geri yükleyebilirsiniz SD emuMMC Raw Partition.
    Geçiş ham bölüm yapılandırmaları mevcut emunand diğer tür (ham bölümü veya sd dosyası), tamir veya esaslı sd dosyasına, (dışında klasörü geri) bir yedeğini göç ederler.
    Şu anda Linux bölümlerini korumak için her şey yapıldı.
    Ek olarak, ham disk bölümü 16 MB ofset olarak yapılır, böylece hızlı formatlardan korunabilir.
  • Tüm Bilgi ve Araçlar artık güçlendirildi
    eMMC'den bireysel kip atma, sigortalarla ilgili ayrıntılı bilgileri görme, yedekleme yapma ve daha hızlı geri yükleme, vb.
  • Özelleştirme desteği
    Önyükleme girişleri için özel simgeler ve ayrıca bir arka plan desteklenir. (Bunları nasıl kullanacağımı öğrenmek için beni oku kontrol edin).
  • Otomasyonda birçok ekleme. Örneğin, Nyx otomatik olarak bir sept çalışmasından sonra pkg1 / 2’yi bırakacaktır.
  • Ekran görüntüsü desteği. Ekrana 3 parmağınızla dokunun (kaydırmaya gerek yok).
  • Ve daha birçok daha küçük ve daha büyük özellik.
NOT: emuMMC içindeki klasörler şimdi nyx yapılandırmalarını tutar. file_basedve raw_based. Bunlardan ilki, birinin bir dosya tabanlı olduğunu ve diğerinin o emuMMC sektörünü elinde tuttuğunu söyler.
NOT2: Bu değişiklik, eksik bilgi ile güncellenecektir.

Nyx ve Hekate TODO
Belirli bir sıra ile:

• Sd ham bölüm yedekleme
  • Hammaddeden sd'ye ve tam tersine göç
  • HOS gibi saat ofset desteği
  • Geçici emuMMC devre dışı bırak
  • Yıkıcı SD bölümlemesi
  • Temel SD bölümlemesini yeniden boyutlandır
  • emuMMC yeniden boyutlandırma
  • Ayrılmamış boş alan desteği üzerine Sd raw emuMMC?
  • Son seçilen önyükleme girişinin hızlı başlatılması
  • Tema desteği
  • Joycon desteği
Daha fazla bilgi için readme.md dosyasını kontrol edin.

NOT: 7.0.0-8.1.0 veya stok emuMMC'yi başlatmak için bir septen ve özel bir sekmon ve warmboot binary değerine ihtiyacınız olacaktır.

1
2
3
4
5

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

lorenzen53

Katılımcı Üye
emunand için süper bir destek geldi hekateden. ben deneyimleyemedim. deneyen varsa yorumlarını yazabilir mi?

Emrah1925

Katılımcı Üye
emunand için süper bir destek geldi hekateden. ben deneyimleyemedim. deneyen varsa yorumlarını yazabilir mi?
Vallaha 8.0.1 NAND Yedeğini eski hekate ile almıştım, toplamda 70 - 75 Dk kadar süren NAND yedeği alma işlemi dün akşam 8.1 versiyonun yedeğini almak için ilk kez kullandım, çok yenilik eklemişler e 33 dk.'da NAND yedeğini aldı makina :) kesinlikle dokunmatik ekran desteği bile rahat kullanım sunuyor makinada ;)

2. el cep telefonu alıyoruz