Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Nintendo Switch Türkçe Yama Hellblade: Senua's Sacrifice NS Türkçe Yama Çalışması ! [RESMİ]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
rank
NOT: Bu türkçe yama konusu sadece bizim sitemizde açılmıştır.
Yapılan emeği çalıp ben yaptım diyen O.Ç'ların olmaması dileği ile. :mad:

Bilgilendirme: Evet arkadaşlar geçtiğimiz hafta çıkış yapan bu oyuna, resmi türkçe dil desteği olmasına rağmen switch platformuna eklemediler.
İş yine başa düştü, PS4 üzerinden türkçe metinleri alıp Switch oyununa adapte ettim. Ufak bir test ve konu içeriğini düzenledikten sonra paylaşacağım. :)

Test: Hazırladığım türkçe yamayı test edip, ekran görüntülerini gönderen @emre_007 arkadaşımıza teşekkür ederim.

Hatırlatma: Ben 6.2.0 versiyon da olduğum ve üzerinde çalıştığım projeler olduğu için güncellemedim. :) Onlar bitince mecburen güncellemek zorundayım.

Buradan indirebilirsiniz
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Nintendo Switch'e göre düzenleme port etme: @Scofield

Oyun Title ID: 010044500cf8e000

Oyun Versiyonu: 7.0.1

Kurulum: SD kartınızı bilgisayara takıp içine girin, kullandığınız cfw'lerden Atmosphere / ReiNX / SXOS klasöründe yer alan titles klasörüne girip, indirdiğiniz türkçe yama arşivinde yer alan klasörü buraya atın.
Hepsi bu kadar. :)

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

Görüntüler

Bazı oyunların başlatılması sırasında hataya neden olan bir hata giderildi (örn. Hellblade: Senua's Sacrifice).Yükleyici, işlem oluşturma sırasında NPDM'lerde yeni (7.0.0+) bayrak (flag) biti için ams-0.8.4'te destek verdi, ancak NPDM doğrulanırken bu bitin ayarlanmasına izin vermeyi unuttu.
Atmosphere 0.8.7 versiyon yüklü olanlarda sıkıntı yok. Ama reinx, sxos, atmosphere eski sürümler için FIX dosyası … Bunun Türkçe yama ile alakası yoktur. Nsp dosyasını yükleyip çalıştıramayanlar için yapılmıştır. Reinx ve sxos bu patchi daha yapmadılar. İhtiyaç olabilir diye buraya ekliyorum. CFW DÜNYASI karmakarışıktır. Takip etmek lazım. :love:

Bilgilendirme: Evet arkadaşlar geçtiğimiz hafta çıkış yapan bu oyuna, resmi türkçe dil desteği olmasına rağmen switch platformuna eklemediler.
İş yine başa düştü, PS4 üzerinden türkçe metinleri alıp Switch oyununa adapte ettim. Ufak bir test ve konu içeriğini düzenledikten sonra paylaşacağım. :)

Test: Hazırladığım türkçe yamayı test edip, ekran görünütülerini gönderen @emre_007 arkadaşımıza teşekkür ederim.

Hatırlatma: Ben 6.2.0 versiyon da olduğum ve üzerinde çalıştığım projeler olduğu için güncellemedim. :) Onlar bitince mecburen güncellemek zorundayım.

Buradan indirebilirsiniz
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Kurulum: SD kartınızı bilgisayara takıp içine girin, kullandığınız cfw'lerden Atmosphere / ReiNX / SXOS klasöründe yer alan titles klasörüne girip, indirdiğiniz türkçe yama arşivinde yer alan klasörü buraya atın.

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

Görüntüler

Sende olmasan napardık bilemiyorum. :D

erkangunes

Katılımcı Üye
rank

Test: Hazırladığım türkçe yamayı test edip, ekran görüntülerini gönderen @emre_007 arkadaşımıza teşekkür ederim.

Buradan indirebilirsiniz
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

Görüntüler

teşekkürler

2. el cep telefonu alıyoruz