Switch Oyun Hellblade: Senua's Sacrifice Switch NSP Oyun İndir !

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator

Buradan İndirebilirsiniz

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Kurulum: İndirdiğiniz .nsp uzantılı oyunu Tinfoil üzerinden kurabilirsiniz.

VİDEO

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Nisan ayından sonra cıkan her oyun 7.0 cfw istiyor
Stabilmi yaptıralımmı peki. ?
Kardeşim, stabil olup olmadığını bilmiyorum.Ben normal kullanıcı olsam 7.0 yapabilirdim fakat türkçe yama ile uğraştığım için riske girmiyorum. :) @aytug25 Arkadaşımı buraya davet ediyorum. :cool:

aytug25

Katılımcı Üye
Nisan ayından sonra cıkan her oyun 7.0 cfw istiyor
Stabilmi yaptıralımmı peki. ?
hack için ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama kosmos, reinx ve sxos 7.01 sürüm için sorunsuz çalışıyor. Ben sxos kullanıyorum, arkadaşımda kosmos var, bir sorun görmedim. Yaptıralımmı demişsiniz, basit bir işlem zaten kendiniz yapabilirsiniz. Hangisini kullanıyorsanız güncel dosyasını indirip sd kartınıza atın daha sonra ChoiDujourNX ile offline güncelleme yapın. Sorunsuz güncel sürümü kullanabilirsiniz. Hatta içinize sinmezse önce autorcm aktif edin, bu şekilde e-fuse yanmaz güncel versiyonu yükleyince, sonrasında eğer gözünüze hata çarparsa 6.2 sürüme geri dönebilirsiniz.
Bide şunu deneyin isterseniz, sx installer ile oyunu kurun, versiyon kontrolunü baypass ediyor diye okumuştum, yani büyük ihtimal 6.2de 7.01 isteyen oyunu sorunsuz kurarsınız bu şekilde.

aytug25

Katılımcı Üye
Kardeşim, stabil olup olmadığını bilmiyorum.Ben normal kullanıcı olsam 7.0 yapabilirdim fakat türkçe yama ile uğraştığım için riske girmiyorum. :) @aytug25 Arkadaşımı buraya davet ediyorum. :cool:
Bu mesajdan türkçe yama işini tam olarak bırakmadığın anlamını çıkarabilir miyiz ? :):)

emre_007

Katılımcı Üye
Oyunu kuran var mı. Türkçe dil desteği var mı merak ettim. Ben uygun bir yerde değilim şu an.

KING

Katılımcı Üye
Oyunu kuran var mı. Türkçe dil desteği var mı merak ettim. Ben uygun bir yerde değilim şu an.

Ps4,xbox,pc hepsinde türkçe var bunda da vardır ama seçeneklerde dil seçme yok.Dil seçme olmayan oyunlarda switchin system dili neyse oyun da o dilde çalışıyor.Yani aslında bu oyunda da türkçe vardır ama konsolda türkçe olmadığı için göremiyoruz.

2. el cep telefonu alıyoruz